Bloodride

138 takipçi  
Bloodride izle
Antoloji türündeki Bloodride'da konu edilen her bir hikaye gerçekçi olduğu kadar tuhaf da olan bir evrende geçiyor. Korkuyu karanlık İskandinav mizahı ile harmanlandığı yapımda altı farklı hikayeye odaklanılıyor.
Bloodride Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Bloodride tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Bloodride yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Stig R. Amdam, Anna Bache-Wiig, Ellen Bendu
IMDB : 6.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • selamlarKayıtlı Üye

  Gerçektende psikolojik içeren bir diziydi 6 Hikayei de izledim ama arkalarındaki mesajı malesef algılayamadım.

  Spoiler içeren alan

  1.Hikaye Kadın yeni tanıştığı insanlara güvenip nerdeyse ailesini öldürüyordu, sondada kızı onu öldürüyor zaten. 2.Hikaye Adama kasında yaratığı kişileri suçlayıp aslında kendi yaptığı şeylere inanmiyordu. 3.Hikaye Kadın yazar ve yazdığı şeylerin gerçekleştiğini sanarak gelinini öldürüyor sonrada bunu yazarak düzelticeğini saniyor. 4.Hikaye Adam iş arkadaşlarını hırsızlıkla suçluyor sonrada onları şifreli bir odaya kapatıp az klsın öldürüyordu ama neyseki sonda kendisi ölüyor. 5.Hiakye Kadın cok iyi bir öğretmen ama kendini kaptırmış ölen cocukları diriltmeye calışıyordu. 6.Hikaye Tamamen bir yanlış anlaşılma, kendisini con zeki sana bir Kadın, Cok tehlikeli olan bir psikopatın neden öldüğünü çözmeye çalışıyor sonrada psikopat kadının aslında ölmediği ortaya cıkıyor ve partideki iki salağı öldürüyor

  Sonunda bende psikopat olucam, nasıl hikaye bunlar. Neden izlediğmi bile bilmiyorum sürekli neden diyorum kendime nedennn.


  8

  1

  Cevap yazmak için üye ol.