Black

Black izle
Ölüm tarafından ele geçirilmiş bir adam. Ölümü görebilen bir kadın. Dünyevi ve öbür dünya tehlikeli biçimde çarpışıyor.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Song Seung-heon, Go Ah-ra, Lee El, Kim Dong-jun, Kim Won-hae
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 30 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • castielpppKayıtlı Üye

  Dizi gerçekten harika. Özellikle gerilim konusunda fazlasıyla iyi. Ve senaryosu ile kurgusu o kadar iyi hazırlanmış ki neredeyse finale kadar şaşırmadığınız bir olay yok. Her şey adeta bir örümcek ağı gibi ve aslında bir grup insanın bu kadar fazla insanı bu denli çok etkilemesi sizi çok şaşırtıyor. Olay örgüsü ilmek ilmek işlenmiş ve açıkçası tahmin yürütseniz de yeni ortaya çıkan olaylar sizi hep şaşırtıyor. gerilime gelecek olursak da gerçekten insanı fazlasıyla geriyor. Öyle ki bazı bölümler öncesi bir iki gün ara vermişliğim bile var. Fakat buna rağmen dizi sizi kurgusu olayları oyunculukları çekimleri ile fazlasıyla etkiliyor. Çeviri de emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık. Bu dizinin çevirmenlerine ve dizigom ekibine teşekkürler.


  42

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ebru4402Kayıtlı Üye

  Hayatımda izlediğim en güzel dizi abartısız söylüyorum bu diziden sonra bir daha hiç bir dizi güzel gelmedi izleyeli kaç sene oldu hala gidip gelip bu diziye bakıyorum, song seunga ilk burda sempati duydum keşke çok fazla dizisi olsaydı da daha çok görseydim 😥


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  Dizi güzel izlenebilir ,Diziyi ayakta tutan başrol oyuncu azrail zaten çok karizmatik ama dizimiz abartıldığı kadar etkileyici , heyecan verici değildi en azından benim için. Daha iyi efsane diziler var. Yine de zaman ayırıp izlediğime pişman değilim .Emeği geçenlere teşkkür ederim.


  3

  1

  Cevap yazmak için üye ol.