Aşk 101

Aşk 101 izle
Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Pasali, Ipek Filiz Yazici
IMDB : 7.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 24 Yorum

 • hatice-sunguKayıtlı Üye

  son zamanlarda izlediğim en iyi diziydi. Bazı saçma kısımları olsa da içindeki hisler öylesine gerçekti ki hayatımda bazı şeyleri sorgulamama sebep oldular
  61  7

 • sma_0va_Kayıtlı Üye

  Qorxunc səhnələri var onları atlıyorum pek tafsiye edilecek bir filim deyil ama bən oyuncuları sevdiyim için izləmek isdiyorum 4 bölümdeyim
  1  0

 • selamlarKayıtlı Üye

  Hayatımda izlediğim en iyi hayatı anlatan dizilerden biriydi. Kesinlikle izlenmeli. Özellikle de Sinın hayatına cok üzüldüm, babasını dövesim geldi.
  16  0

 • hugoreyesKayıtlı Üye

  hey ben şimdi herkes gibi diziyle alakalı yorum yapmayacağım. DİZİGOM
  Seninle iki yıl önce hiçbir sitenin vermediği ama bu mükişmel dizigomun sayesinde izledim Chernobyl dizisini izlerken tanıştım. Çoğu eski veya yeni dizileri son derece güzel görüntü ve ses kalitesiyle ayrıca son derece güzel çevirisiyle bizlere sundu. İyi ki varsınız. Sizi Hiç bir siteyle değişmem.
  26  1