Aşk 101

833 takipçi  
Aşk 101 izle
Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.
Aşk 101 Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Aşk 101 tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Aşk 101 yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Pasali, Ipek Filiz Yazici
IMDB : 7.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 39 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • hatice-sunguKayıtlı Üye

  son zamanlarda izlediğim en iyi diziydi. Bazı saçma kısımları olsa da içindeki hisler öylesine gerçekti ki hayatımda bazı şeyleri sorgulamama sebep oldular


  160

  20

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kkg3525Kayıtlı Üye

  Çok güzeldi .çok beğendim. hayatta çok şımarık, kötü çocuk dediğimiz insanların aslında neler yaşadıklarını bilmeden yargılandığımızı ne kadarda ön yargılı yaklaştığımızı anlatıyor .


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • knur__sk5Kayıtlı Üye

  son zamanlarda açık ara en iyi gençlik dizisi olmuş 🙂 ben izlerken çok keyif aldım ve bölüm uzunluğu çok iyi ben diziyi iki günde bir oturuşta bitirdim. Öyle uzun sıkıcı dizi olmak yerine böyle keyifli çerezlik bir oturuşta izlenecek dizlerin olmadı lazım bence yani olsa çok güzel olurdu.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.