Another Miss Oh

Another Miss Oh izle
Yaşamları birbirinin tam zıttı olan ama ismi paylaşan (Oh Hae Young) iki kadın hakkındaki romantik-gizem türünde bir dizidir. - Gizem deyince hemen aklıma Cheese in the trap geldi. Oh Hae Young ortalama güzellikte ve zekada ayrıca sakar biridir. Liseden beri sürekli kendisinden daha popüler daha yetenekli ve zeki olan diğer Oh Hae Young'un gölgesinde yaşamıştır. İşin en ilginç kısmı ise liseden mezun olduktan sonra da aynı şirkette Müdür Yardımcısı ve Ekip Yöneticisi olarak çalışmaya başlamışlardır. Eric Moon ise bu iki kadın arasında acayip ilginç bir kadere sahiptir. Eğlence sektöründe en iyi ses yönetmeni ve yaptığı işte aşırı mükemmelliyetçi olan Eric Moon bir gün aniden geleceği görme yeteneği kazanır. Ve Eric Moon bu iki kadının hayatına girerek bir yandan kendisini çözmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Eric Mun, Seo Hyun-jin, Jeon Hye-bin, Ye Ji-won, Kim Ji-seok
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • fusunKayıtlı Üye

  Merhaba,ilk iki bölüm sıkıcı gibi fakat sonradan senaryo gerçekten ilginç .Olayların gidişatını tahmin etmek birbirine bağlamak ve olmazsa olmaz aşk …bence izleyin😊


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Bu diziyi ilk ciktigi zaman merakla bekleyerek izlemistim. Çok sevdiklerim arasında. Halen daha arada girer rastgele bölümlerini izlerim. Ilk bölümler sizi yoruyormuş gibi gelse de bana yardımcı olan baya bir olay oldu.


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.