Anne with an “E”

1709 takipçi  
Anne with an
1890 yılında geçen Anne öğretmen olan ebeveynlerini küçük yaşta kaybettikten sonra yetim kalan kızıl saçlı bir kızın hikayesidir. Bir süre amcası ve yengesi ile birlikte yaşadıktan sonra amcasının ölümü ve yengesinin şehre taşınmasının ardından ortada kalmıştır. Sığınmacı olarak bazı ailelerin yanına verilmiş ve sonunda yetimhaneye yerleşmiştir. Yetimhanede yaşadığı talihsiz bir olay sonucu Marilla Cuthbert ve erkek kardeşi Matthew'e evlatlık olarak verilmiştir. Yerleştiği bu küçük kasabada parlak zekası ve sonsuz hayal gücü ile herkesin hayatında olumlu değişiklikler yapacaktır. Tüm bu acılarla dolu yaşamına rağmen o cıvıl cıvıl, yaratıcı ve sevgi dolu yüreği ile dünyada bir yer edinmek için savaşır.
Anne with an "E" Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Anne with an "E" tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Anne with an "E" yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Amybeth McNulty, Geraldine James, R. H. Thomson, Corrine Koslo, Dalila Bela
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 24 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • emin safiMisafir

  Bu versiyonun kitapla ilgisi pek az. Netflix ne kadar sapkınlık varsa hepsini yerleştirmiş. 1985 yapımı diziyi seyretmenizi tavsiye ederim. Kitaba uygundur ve bence bu versiyondan çok daha güzeldir.


  28

  89

  Cevap yazmak için üye ol.
 • johnsteinbeckKayıtlı Üye

  Basit bir konu ile mükemmel bir dizi yapmışlar. Öyle olağanüstü bilimkurgu tarzı konulara da gerek yok demek ki bir dizinin güzel olması için, günlük hayattan konulu filmler en güzelidir bence. Anne’nin sürekli hiç olmayacak şeylere ağlaması sürekli kendini suçlu hissetmesi, küsmesi biraz yapmacık geldi bana çok şey yaşamış olması bunu değiştirmez ama yine çok iyi bir karakterdi rolünü de gayet iyi oynamış hayat dolu bir kız. Benim favori karakterim Diana, kendisine de aşık olunacak biri.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • anne_moonKayıtlı Üye

  Anne aslında çok güzel bir kız.Onu görür görmez çok güzel olduğunu düşündüm.Ve kızıl saçlı kızları neden çirkin buluyorlar anlayamıyorum.Bence Harkulade güzellikleri var.Hala dizinin ilk bölümündeyim^^ama şimdiden bayıldım


  9

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • siria00Kayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Bu dizi en sevdiğim dizi gerçekten çok beğeniyorum.Tek sıkıntısı kitapla çok az benzerliği var.Kitabın %90’ını değiştirmişler resmen.Kitapla herhangi bir benzerliği olmasada diziyi değiştirirken güzel değiştirmişler. <3 [/spoiler]


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • a-zehraKayıtlı Üye

  Bence güzel bir dizi. Özellikle bazı bölümlerindeki mesajlar çok değerli. Açıkçası kitapla pek bir bağı yok ama ayrı bir proje olarak düşünülürse bence gayet iyi. Ayrıca içinde geçen “eşcinsellik” bence kesinlikle rahatsızlık verecek seviyede değil. Çünkü sadece iki karakter bunu sözlü olarak söylüyor.
  Eğer kitaplarla bir tık daha uyumlu olmasını istiyorsanız 1985’teki Anne of Green Gables’ı öneririm. O dizide de olaylar her kitaptan karışıktı ama kitapla daha uyumlu


  11

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • hadelinKayıtlı Üye

  bazı yorumlara karşı söylüyorum. kitapta eşcinselliğin olmaması yoldan çıkıldığı anlamına gelmez. o zaman şimdine göre kat kat daha katı davranıyorlardı. yazarın aklında böyle bir fikir olsa bile koymaması da normal. eğer ekleseydi bu muhtemelen suç sayılırdı ve büyük cezalar alırlardı. ki ayrıca başkalarının sevgisi sizi ilgilendirmez. bu düşmanlığı hiç bir türlü çözebilmiş değilim. ne yuani başkalarının aşkını mı kıskanıyorsunuz? bu oldukça acınası… bi erkekle erkeğin birbirine karşı duygular hissetmesi onları hasta yapmıyor, laf attığınız film karakteri bile sizden daha sağlıklı, nazik, dürüst bir insan. hani anladınız mı FİLM KARAKTER. belli bir senaryo vardır ve buna da uyulur. bi karakterin gay olması senaryoyu kötü yapmaz!!


  18

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mlkmlkKayıtlı Üye

  Kitapta olmayan eşcinsellik algısını işlemeye çalışmış yine her yapımında olduğu gibi NETFLİX. Kafayı eşcinsellik mesajıyla bozmuşsunuz.Kitabı okumak çok daha zevkliydi ,konudan çok ama çok sapmışlar


  13

  11

  Cevap yazmak için üye ol.