Angry Mom

523 takipçi  
Angry Mom izle
Kızının okulda şiddete maruz kalması üzerine yaptığı tüm şikayetler karşılıksız kalınca tek bir çıkış yolu bulur: Kızının okuluna sahte kimlikle öğrenci olarak yazılmak. Bu anne ise sıradan bir anne değildir. Lise yıllarında okulun belalısı, herkesi dize getiren bir öğrencidir. Bu eski belalı öğrenci şimdi kızının okulundaki öğrencileri ve öğretmenleri dize getirecektir.
Angry Mom Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Angry Mom tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Angry Mom yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Kim Hee-seon, Ji Hyun-woo, Kim You-jung, Lim Hyung-jun, Koh Soo-hee
IMDB : 7.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • asyalog12Kayıtlı Üye

    Hayatımda izlediğim en mükemmel dizilerden biriydi, izlerken sıkılmak kelimesini unuttuğum bir yapım ama en çok Go Bog Dong sayesinde ben en çok bu çocuğu sevdim ve her zaman bunu söyledim harikaydı, gerçekten ön yargılı başladım ama bu diziyi daha önce izlediğim için pişman oldum tüm her şeyiyle insanı içine sürüklüyor, izlemeyene tavsiyem saçma Aşk dizilerini izlemek vakit kaybetmek yerine bunun gibi kaliteli diziler izleyin zamanınız dolu dolu geçsin derim başka bir şey söylemem


    2

    0

    Cevap yazmak için üye ol.