Alice in Borderland

Alice in Borderland izle
Amaçsız bir bilgisayar oyuncusu ve iki arkadaşı kendilerini paralel evrendeki Tokyo'da bulur. Burada hayatta kalmak için bir dizi acımasız oyuna katılmaları gerekir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami, Yuki Morinaga, Keita Machida
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • dizizlerKayıtlı Üye

  Bu tarz farklı yapımları izleyenlerin seveceği bir dizi olmuş ki bende sevdim bi günde bitti diyebilirim.


  22

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yorumcuuukKayıtlı Üye

  Normalde kore dizileri izlediğim için diğer dilleri izlerken zorlaniyordum misal çince yi sevemedigim için bırakmak zorunda kaldığım diziler oldu ama japonca yi beğendim korece ye daha yakın güzel bir dilmiş


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dizizlerKayıtlı Üye

  Şimdilerde yeni çıkan bir dizi var adı ”Spuid Game” bana bu diziyi hatırlattı hatta bu diziden alıntı gibi geldi konu olarak, hatta biraz sonra gidip onu izleyeceğim çünkü böyle başarılı ve farklı dizilerin olması beni mutlu ediyor.


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ferhat333Kayıtlı Üye

  10 üzerinden 5.5 6 lık bir dizi bence. oyunculuklarını beğenmedim. anime izleyen birisi değilim sanırım alışık olmadığım için tepkileri abartılı saçma geldi. baştaki çocuk aşırı zeki gibi gösterilmiş ve çok yapmacıktı bence çocuk süper kahraman gibi. kurguda hatalar var. bölüm içi sıkıyor bazı sahneler aşırı uzun fakat yine de sürükleyici. duygusal olması gereken sahneler hiç duygulandırmadı ve gerilimli olanlarda da çok gerilemedim oyunculuktaki acemilikten dolayı. fikri bu oyuncularla harcamışlar diye düşünüyorum.
  2 günde bitirdim. başlamanızı tavsiye etmem zaman kaybı olduğunu düşünüyorum ama tabii ki merak ettiğim için gelecek sezonları da izlicem hgskjdfsl


  4

  12

  Cevap yazmak için üye ol.