Abyss

Abyss izle
Fantastik olayların işlendiği dizi Abyss‘de, Cha-Min ve Se-Yeon isminde iki karakterin başından geçen olaylar anlatılıyor. İki genç yaşadıkları üzücü olaylar sonrasında hayatlarını yitirir. Abyss isminde kadim, gizemli bir nesne sayesinde yeniden hayata döndüklerinde bedenlerinin çok farklı olduklarını görürler. Öyle ki ikisi de önceki bedenlerinden farklı bedenlerde hayat bulmuşlardır. Se-Yeon, önceki hayatında herkesin konuştuğu bir güzelliğe sahipken yeni hayatında diğer normal insanlar gibi görünmeye başlar. Cha-Min ise önceki hayatında kimse tarafından fark edilmeyecek bir fiziki görünüme sahipken Abyss ile birlikte yeniden hayata geldiğinde son derece yakışıklı bir adam haline gelmiştir. Hukuk alanında çalışan bu iki genç birlikte, çözülmesi zor bir cinayetin peşinden giderek katillerin ceza almasını sağlamaya çalışacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Park Bo-young, Ahn Hyo-seop, Lee Sung-jae, Lee Si-eon, Han So-hee
IMDB : 7.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 18 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • yeoubiKayıtlı Üye

  Bu nasıl bir dizi ya ilk 2-3 bölüm bir şey anlayamıyorsunuz, sonrakı bölümlerde taşlar yerine oturmaya başlıyor. Böyle olacağını asla düşünmemiştim. Heyecanlı, sürükleyici dizi arayanlar için çok güzel. Neden az konuşulan dizi ki 😒 son zamanlar hakkında az konuşulan dizileri izliyorum.
  Mutlaka izleyin


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • daytime-moonKayıtlı Üye

  Daha iyi kurgulanmış başka hiçbir dizi görmedim. Konusu çok güzeldi, finali için endişeleniyorsanız final de konusuna yaraşır bir şekilde oldu kısacası başından sonuna kadar çok iyiydi.
  İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim..


  0

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • eyluldiyebiriKayıtlı Üye

  Evettt şuan final bölümündeyim ve daha izlemedim açıkçası ama

  Spoiler içeren alan

  final fragmanında min yok oluyor ama umarım geri gelir ve zaten mutlu sonla bitirirler

  neyse keyifle izlediğim bir diziydi hadi bayss bebişler


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.