Wireless

22 takipçi  
Wireless izle
Daha önce birçok örneğini gördüğümüz hayatta kalma teması üzerinden hikâyesinin ana hatlarını oluşturan dizi, Colorado dağlarının derinliklerinde seyrek olarak seyahat edilen bir yolda, eski kız arkadaşıyla olan ilişkisini yeniden canlandırmak için yılbaşı partisine giden üniversite öğrencisi Andy Braddock’un yaşadıklarını konu alıyor. Telefonuna bakmaya dalan Andy, tam o sırada bir kar kütlesiyle çarpışır ve bir dağ geçidine koşar. Yaralı ve yalnız olan Andy, kurtulmak için telefonunun yardımıyla her yolu dener.
Wireless Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Wireless tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Wireless yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tye Sheridan, Joel Bishop, Lukas Gage, Francesca Reale, Mace Coronel, Sydney Park
IMDB : 5.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • harpiyaKayıtlı Üye

  Dizinin afişi tam bir ‘Clickbait’. Steven Soderbergh’in yapımcı ve ayrıca Andie MacDowell Ablamizin kadroda olduğunu görünce izleyelim dedim.

  Bölümler ortalama 8 dakika. Altyazıları sadece konuşmaları kapsıyor. Dizinin yarısı sms, instagram vs mesajlaşmalari ile dolu. Ingilizcenizin iyi olmasi gerekiyor. Ben ‘Anadilim seviyesindeki muhtesem Hint aksanli Ingilizcem’ sayesinde herşeyi anlayabildim. ;-p

  Spoiler içeren alan

  Arkadaş, araban kara saplaniyor, hiçliğin ortasindasin az bir gayret göster ne bileyim lastigin altina tahta mahta koy, cinnet geçir elinle karları temizlemeye çalış bişeyler yap kisaca. Bizim oğlan aman kimse duymasin, aman anam duymasin, aman Şerif duymasin ehliyetim yok diye diziyle boynuma basar…

  Dağ başındasin aslan parçası kurt var çakal var. Nasuh Mahruki misali yürümeye çalışmak senin neyine? Bileğin davul gibi oldu ertesi bölüm acısını unuttun.

  Arkadaşlarına zaten sözüm yok. Adam orda geberecek ‘party boy’ bizim oğlan a nâme yapiyor yalanciymis diye.

  Andie ablamizi zaten hemen hemen hiç goremedik sesini duyduk onun diyalogları da cansiz, ruhsuz saçma sapan.

  Araç içi şarj aletin, taşınabilir şarj aletin yok senin neyine Facetime? Al eco moda kıs ekran ışığını.

  Seni biri almaya gelmeden araba çalındı ayağına düz kontak yapmaya çalışmak ayrı bir saçmalık.

  Herneyse yazacak cok sey var aslında ama bu kadar şimdilik yeter.

  Molotof’un hatırına 2/10.


  10

  0

  Cevap yazmak için üye ol.