Where Stars Land

462 takipçi  
Where Stars Land izle
Prestijli bir üniversiteden yüksek notlarla mezun olan Lee Soo-Yeon sağlık sorunları nedeniyle pilot olma hayalinden vazgeçmiş, Incheon Uluslararası Havalimanı’nda yolcu hizmetleri bölümünde çalışmaya başlamıştır. İşine odaklanıp, insanlarla fazla iletişim kurmayan görev adamımızın herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Bu sırrı ise yeni iş arkadaşı Han Yeo-Reum keşfedecek ve ikili havalimanının zorlu iş koşullarına birlikte göğüs germeye başlayacaklardır.
Where Stars Land Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Where Stars Land tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Where Stars Land yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Je-hoon, Chae Soo-bin, Lee Dong-gun, Kim Ji-soo, Kim Kyung-nam
IMDB : 7.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • kaimaixKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Final bölümünün altına yorum yapamadım neden anlamadım neyse buraya yazıyorum. Finalde adamın yüzünü göstermemeleri aşırı saçma tüm diziyi o taşıdı resmen ama bir plan yüzünü çekemediler mi yani. ama şey de olmuş olabilir dizinin alternatif sonu olarak sonradan çekilmiş ve programı uymadığı için başkasını oynatmışlar gib gibi.. ama je hoona da çok benziyordu. Neyse aşk adam düştük yine sana nasıl uyuycaz şimdi.

  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.