When the Devil Calls Your Name

341 takipçi  
When the Devil Calls Your Name izle
Dizi, ruhunu şeytana satan ünlü bir bestecinin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönmektedir. Kariyerinde ve hayatında başarılı olabilmek için 10 yıl önce ruhunu şeytana satar. Şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine birkaç gün kala, kariyerindeki ve hayatındaki başarısını, bir kızın (Lee Seol) yeteneğini çalarak elde ettiğini öğrenir. Hem kendi hayatı hem de hayatını çaldığı kız için şeytanla mücadele etmeye başlar.
When the Devil Calls Your Name Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, When the Devil Calls Your Name tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. When the Devil Calls Your Name yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jung Kyung-ho, Park Sung-woong, Lee Seol, Lee El, Song Kang
IMDB : 7.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • novacyKayıtlı Üye

    Müzikal sevmiyorsanız başlamayın. Dizideki 3 başrolü sevmiyorsanız diziyi izleyemeyebilirsiniz. Konusu güzel ben beğendim,izledim ama bana izlettiren asıl şey 3 başrolüde tanıyor olmam,sevmemdi.Belki siz sevmeyebilirsiniz çünkü dizi 16 bölümlük bir dizi değil,biraz uzatmışlar. 8-10 bölümlük olsa daha iyi olurdu. Bunları bi kenara bırakırsak OSTLERİ EFSANE bir dizi. Hayatım boyunca bu kadar güzel ostyi bir araya toplayan bir dizi görmedim pek.


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.