When Calls the Heart

74 takipçi  
When Calls the Heart izle
Dizide yüksek sosyete hayatına alışmış Elizabeth Thatcher (Erin Krakow) isimli bir öğretmenin küçük bir kömür madeni kasabasına atanmasının ardından yaşadığı dramatik hayat konu edilmektedir.
When Calls the Heart Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, When Calls the Heart tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. When Calls the Heart yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Erin Krakow, Daniel Lissing, Mark Cummins, Lori Loughlin, Loretta Walsh
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • emin safiMisafir

    Dizi izlenir. Sonuna kadar hiçbir aksaklık olmaksızın izleyebildim, Dizigom’u tebrik ederim. Temasına ve konusuna gelince… Bir kısım insani değerler güzel işlenmiş. Özellikle ilk iki sezon özgün. Üçüncü sezondan itibaren biraz düşüş yaşanıyor, fakat yine de izlenebilir. Dini, ahlaki unsurlar önemli yer tutuyor. Din derken Hristiyanlığı kastediyorum elbette. Lakin bir Müslümanın da rahatlıkla altına imza atacağı önemli mesajlar var. Feragat, yardımlaşma, şefkat, terbiye teknikleri, çocuklarla iletişim ve benzeri temalar ve konular önemli yer tutuyor. Oyuncular gayet başarılı. Bunca boş, tırı vırı dizinin arasında böyle bir diziye rastlamak beni memnun etti.


    16

    2

    Cevap yazmak için üye ol.