Well-Intended Love

106 takipçi  
Well-Intended Love izle
Lösemi tanısı konan bir aktris, kemik iliği bağışı almak için genç bir CEO'yla evlilik anlaşması yapar ama aşk ve sırlar araya girer.
Well-Intended Love Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Well-Intended Love tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Well-Intended Love yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Xu Kai Cheng, Wang Shuang, Ian Yi, Sun Jia Qi, Yang Hao Ming
IMDB : 7.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • kbrnrKayıtlı Üye

    Kız lösemi olduğunu zannediyor ve ilik nakli için bir adamla görüşüyor ama adam klasik zengin yakışıklı holding patronu sonra adam sözleşmeli evlilik karşılığında nakili kabul ediyor ama iki yıl evli kalacaklar. Hiç hastane sahnesi göstermeden birden 2 ay sonra diyorlar ve kız adamın evine taşınıyor yavaş yavaş aşık oluyorlar ama meğerse bu lösemi mevzusunu falan adam ayarlamış kızla evlenebilmek için!!! Sanki tanışmak istese sevgili olsalar normal yollardan evlenseler olmazmış gibi.! Kısacası baştan sona kadar saçma ve gereksiz mantık hatalarıyla dolu bir diziydi. Başlarda sevdim ve merak ettim ama ilerledikçe dizinin boku çıktı. Gereksiz bir ergen dizisi yani.. izlemeyin zaman kaybı..!


    10

    7

    Cevap yazmak için üye ol.