Vincenzo

3209 takipçi  
Vincenzo izle
Vincenzo, örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler.
Vincenzo Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Vincenzo tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Vincenzo yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, Yang Gyeong-won, Kwak Dong-yeon
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 120 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • koredelisi1Kayıtlı Üye

  Bir kac bolumyuklensin ve suanda izledigim diziler bittiklen sonra kesinlikle izleyecegim cunku song joong ki var basrolde ❤❤❤❤❤❤❤❤❤


  123

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • novacyKayıtlı Üye

  Dizi söylendiği kadar iyi ve güzel değil. Çoğu yeri sıkıla sıkıla atlaya atlaya geçtim. Konusu güzel ama senaryosunda bomboş geçen çok sahne var. Şahsen ana karakter Vincenzo Cassano kadar ele alınmamış yan karakterler. Vincenzo’nun olmadığı çoğu sahne bu sebepten sıkıcıydı. Ben mi çok dizi izlediğim için öyle geliyor bilmiyorum ama Vincenzo bence çok güzel bir dizi değil.


  3

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
 • jungkook97Kayıtlı Üye

  Keşke belleğimi resetleyip tekrardan izleyebilsem. Kolay kolay bir diziye başlamam ve hemen bırakırım ama Vincenzo izlediklerim arasında en iyi dizilerden biri. Her bölümü insana ayrı bir heyecan katıyor. Kesinlikle izleyin😍


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.