Under the Dome

5026 takipçi  
Under the Dome izle
Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanan Under The Dome'un yapımcılığını Steven Spielberg üstleniyor... Amerika ile aynı hafta FX ekranlarındaki dizide Mike Vogel, Colin Ford ve Aisha Hinds başrollerde! Dış dünyaya hoşçakal deme vakti... Gerilim/korku romanlarının efsane yazarı Stephen King ve Oscar ödüllü Steven Spielberg'ü biraraya getiren Under The Dome geçilmesi imkansız, şeffaf bir kubbe tarafından kuşatılan bir kasabanın hikayesini anlatıyor. Kaçmanın imkansız olduğu Chester's Mill kasabasında oturanlar süresiz olarak kapana kısıldıklarını farkeder ve yeni bir toplum oluşturmaya çalışırlar. Kubbenin nereden geldiği, neden Chester's Mill'i hedeflediği ve dışarı nasıl çıkabileceği gibi sorular herkesin aklını kurcalarken bir yandan da kasaba sakinleri kendi aralarındaki gerginlikler ve sorunlarla başa çıkmaya çalışıyorlar. Fedakarlık, kahramanlık, korku ve açgözlülük gibi insan ruhunun gerçek bileşenlerini harekete geçiren heyecan dolu dizi olağanüstü durumların insanların içindeki iyiyi ve kötüyü nasıl ortaya çıkardığını gözler önüne seriyor.
Under the Dome Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Under the Dome tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Under the Dome yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Alexander Koch, Eddie Cahill, Colin Ford
IMDB : 6.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • hugoreyesKayıtlı Üye

    izlemeyenlere önERİYORUM. Cazip konusu ve yazarın Stephan King olması diziyi daha da güzelleştiriyor. Bu arada ben dedim ki bu Julia yı gözüm bir yerden ısırıyor meğersem alacakaranlık filminde Victoria yı oynuyormuş.


    1

    1

    Cevap yazmak için üye ol.