Trapped

85 takipçi  
Trapped izle
Dizimiz İzlanda’nın karlar ve dağlar ile kaplı sakin bir liman kasabasında geçiyor. Yıllarca olaysız bir şekilde hayatlarına devam eden kasaba halkının huzuru Danimarka’nın Hirtshals kenti ile yapılan feribot seferinin gelmesi ile bozulur. Düzenli olarak yapılan bu feribot seferinin limana yaklaşması ile denizden başı ve uzuvları kesilmiş bir cesed çıkarılır. Cesedin bulunması ve kimliğinin belli olmaması yüzünden tüm şüpheler feribota yönelmektedir. Bu sebeble feribottaki yolcuların inmesine ve feribotun limandan ayrılmasına izin verilmez.Polis cinayeti araştırmak için feribotu araştırmak ister ama kaptan buna izin vermez ve arama izni gibi yasaları bahane ederek polisleri uzaklaştırır. Polis bir yandan kaptan ile uğraşırken diğer yandan ise feribottaki yolcular ile uğraşmak zorundadır. Üç kişilik deneyimsiz yerel polis ekibi destek için Reykjavík kentinden polisleri beklemek zorundadırlar ama bir sorun vardır.. Kar yağışı tüm hava ve kara trafiğini kapattığı için tek başlarına kalmışlardır.
Trapped Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Trapped tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Trapped yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Ólafur Darri Ólafsson, Ilmur Kristjánsdóttir, Ingvar Eggert Sigurðsson, Nína Dögg Filippusdóttir, Baltasar Breki Samper
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?