Torchwood

161 takipçi  
Torchwood izle
Torchwood, doğaüstü güçlerle mücadele eden özel bir ekibin maceralarını anlatıyor. Polis memuru Gwen, bir cinayet vakasını incelemek üzere olay yerine gittiğinde, bütün ekibin apar topar olay yerinden uzaklaştırılması üzerine şüphelenir ve bir yere gizlenerek bekler. Bir süre sonra Torchwood adında özel birimin geldiğini ve bir aygıt sayesinde makdülü iki dakikalığına dirilterek konuşturduğunu görür. Torchwood özel biriminin başındaki adamın Yüzbaşı Jack Harkness olduğunu öğrenen Gwen, yaptığı takipler sonucunda bu birimin karargahını bulur. Yüzbaşı Jack Harkness, BM'e bağlı özel bir birim olduklarını ve dünyaya gelen uzaylı yaratıkları yakalayıp, onları inceleyerek 21'nci yüzyılda insanoğlunun karşılaşacağı tehlikelere karşı hazırlıklı olmasına çalıştıklarını söyler. Çeşitli olaylardan sonra Gwen kendini bu birimin içinde bulur ve onlarla çalışmaya karar verir.
Torchwood Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Torchwood tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Torchwood yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : John Barrowman, Eve Myles, Lauren Ambrose, Alexa Havins, Mekhi Phifer
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • DerenhMisafir

    Doctor Who hayranıyım uzun süredir izliyorum ama Torchwood’a başlayamamıştım bir türlü. 12.sezonda Torchwood’dan Captain Jack yine geldiği için hemen bunu izlemeye karar verdim. 😀 izlemeyenler ikisini de izlesin bağlantılı çünkü :))


    10

    0

    Cevap yazmak için üye ol.