Toradora!

143 takipçi  
Toradora! izle
Lise ikinci sınıfa başlayan Ryuuji Takasu sevimli ve sıradan bir çocuk olmasına rağmen, belalı biriymiş gibi görünen bir yüzü olduğu için çevresindekiler ondan kaçınmaktadır. Ryuuji okulun ilk günü en yakın arkadaşı Yuusuke Kitamura ve uzun süredir hoşlandığı kız Minori Kushieda ile aynı sınıfta olduğunu görünce çok sevinir. Ancak beklenmedik bir anda “okulun en tehlikeli ve risk seviyesi yüksek yaratığı” denen ve aynı sınıfta olduklarını kısa süre sonra öğreneceği Taiga Aisaka’ya çarpar. Ufak yapılı ama oldukça vahşi bir kız olan Taiga da kendisi gibi arkadaşları, hatta ailesi tarafından bile dışlanan biridir. Başta kavgayla başlayan ilişkileri, toplumdan dışlanmanın ortak derdiyle zamanla dostluğa ve sevgiye dönüşecektir.
Toradora! Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Toradora! tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Toradora! yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Rie Kugimiya, Yui Horie, Hiroyuki Yoshino, Eri Kitamura, Hirofumi Nojima
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • masalsiz-sovalyeKayıtlı Üye

    Saat gece bir ve ben bu animeyi bitirdim. Neden hiç yorum yok bilmiyorum ama o kadar komik, tatlı ve aynı zamanda hüznü de içinde barındıran bir animeydi ki bana tüm duyguları farklı zamanlarda aynı anda yaşattı. Hani böyle bazı yapımların belli bir aurası olur. İçinde yaşanan arkadaşlıklar, karakterlerin belli bir tutarlılıkta kalması gibi şyler sonucu sizi kendine bağlar. Hani böyle bunlar sizi yapımın içine çeker, karakterlerin ikonik özellikleri falan sizi etkiler sonra izlerken içiniz sıcacık olur… Heh işte tam o kıvamdaydı benim için. İzleyen var mı bilmiyorum ama buralara uğrayıp bu yorumu gören ve bu animeye başlamakta tereddüt eden biri varsa başlasın derim. Çok güzeldi, duygulandım, ağlamam geldi yine hüüüü…


    6

    0

    Cevap yazmak için üye ol.