The Umbrella Academy

2486 takipçi  
The Umbrella Academy izle
1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald Hargreeves, bu bebeklerin yedisini evlat edinir ve Şemsiye Akademisi’ni kurarak çocuklarını dünyayı kurtarmak üzere hazırlar. Fakat her şey planlandığı gibi gitmez. Çocuklar daha yirmi yaşına ulaşmadan aile parçalanır ve her biri bir yana savrulur. Bu çocuklardan hayatta kalan ve artık otuzlu yaşlarında olan altı kişi, Hargreeves’in vefat haberini alınca yeniden bir araya gelir. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara; üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışır. Fakat farklı kişilikleri ve yetenekleri onları bir kez daha birbirlerinden uzaklaştırmaya başlar. Yaklaşmakta olan küresel bir kıyamet tehdidi ise işleri daha da zorlaştırmaktadır...
The Umbrella Academy Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Umbrella Academy tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Umbrella Academy yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ellen Page, Tom Hopper, Robert Sheehan, Mary J. Blige, Emmy Raver-Lampman
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 11 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • dizizlerKayıtlı Üye

  İzlemek ve izlememek arasında kaldıysanız eğer ilk seçeneği seçmenizi öneririm gerçekten sürükleyici ve merak uyandıran bir konusu var.


  45

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • river_sounds_goodKayıtlı Üye

  Diziyi manyak gibi oturup izlemiştim sonra yeni sezon duyurusu alınca bir daha izleyeyim şunu deyip ilk izlediğim gibi tekrar izledim. Keşke yeni sezonu bir an önce gelse de kendimi diziye tekrar kaptırabilsem diyorum. O yüzden eğer bir “fantastik sever” iseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • number-sevenKayıtlı Üye

  Bence mükemmel bir film favori dizim olabilir bence kesinlikle izlenmeli gerek oyuncu kadrosu gerek yapım bir harika bazı yerler sıkabilir ama biraz beklerseniz tempoya ayak uyudurabilirsiniz 1.sezonu 1 haftada bitirdim gerçekten sürükleyici bir yapım


  7

  1

  Cevap yazmak için üye ol.