The Tudors

846 takipçi  
The Tudors izle
Oscar ödüllü Elizabeth'in yazarı Michael Hirst'ten genç Kral VIII. Henry'nin çalkantılı yaşamı ve olaylı aşklarını konu edinen çarpıcı bir yapım. 1500'lerin büyülü atmosferinde bir yolculuğa çıkarken İngiliz tarihinin en ünlü krallarından biri olan Henry, izleyicilere her saniyesi dolu geçen bir dram sunacak. Sırf metresiyle birlikte olabilmek için yeni bir din yaratıp karısından boşanan bu adama kim karşı gelebilir ki? 10 bölümden oluşan bu yeni dizi Henry'nin siyasi entrikalarının yanı sıra Aragonlu Katherine ve Anne Boleyn gibi önemli kadınlarla girdiği romantik ilişkileri de işliyor. Henry'nin güç tutkusu ve kişisel düşkünlükleri tüm dünyanın akışını değiştirdi, The Tudors ise Altın Küre adayı tecrübeli oyuncu Sam Neill, Jeremy Northam, Gabrielle Anwar, Callum Blue ve Natalie Dormer'dan oluşan tecrübeli kadrosu ve usta senaryosuyla televizyon tarihini değiştirecek.
The Tudors Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Tudors tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Tudors yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : Jonathan Rhys Meyers, Henry Cavill, Joss Stone, David O'Hara, Lothaire Bluteau
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • zisoskoKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Koyu bir Anne Boleynci olarak Anne kesinlikle intikamını kızı Elizabeth’in tahta geçmesiyle aldı diyebilirim :)) gerçekten dediği gibi kralın verdiği şeyleri aynen geri alabilmesi kendisine oğul veremeyen ve muhtemelen bir süre sonra sıkıldığı kadınlardan çeşitli sebeplerle kurtulmasıyla sonuçlandı ve bu üzücü bir şey. Öte yandan reformcu kraliçelerin galip gelmesi içimize biraz da olsa su serpiyor.

  3

  2

  Cevap yazmak için üye ol.