The Shield

2534 takipçi  
The Shield izle
The Shield, 2002 - 2008 yılları arasında FX televizyonunda 7 sezon boyunca yayınlanmış bir polisiye drama dizisidir. Dizi hikayesi, yeri geldiğinde işini layığıyla yapan, yeri geldiğinde ise çıkarları uğruna suçlularla işbirliği yapan bir polis memuru olan Vic Mackey ve departmanı etrafında geçiyor. Vic, departmanın lideri ve en iyi polisidir. Vic'in bu denli başarılı olmasını sağlayan ise suçlularla çıkarları doğrultusunda işbirliği yapmasıdır. Vic yozlaşmış bir memur olmasına rağmen suçluları konuşturma ve operasyonlarda ki kişisel becerileriyle de diğer memurlardan çok daha üstün olduğunu gösteriyor. Vic Mackey'in yaptıkları departmanda hoş karşılanmasa da işlerin yolunda gitmesi sebebiyle bu pis olaylara burnunu sokmak isteyen pek yoktur. The Shield, 2002 yılında başrol oyuncusu Michael Chiklis ile Emmy Ödülü kazanmıştır. Yine 2003 yılında aynı oyuncu ile Altın Küre ödülünü kazanmıştır. Aynı yıl The Shield dizisi Altın Küre ödüllerinde en iyi drama dizisi seçilmiştir. Bunlar dışında 3 kez Altın Küre, 4 kez de Emmy Ödülleri'ne aday gösterilmiştir.
The Shield Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Shield tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Shield yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Michael Chiklis, Walton Goggins, CCH Pounder, Jay Karnes, Catherine Dent
IMDB : 8.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • segahKayıtlı Üye

  Bu diziyi polisiye seven herkesin izlemesini özellikle tavsiye ediyorum. 5. sezonu tamamladım. Farklı bir bakış açısından izlenmesi gereken bir dizi. Her polisin yaşamında var olabilecek şeyleri öylesine güzel ve sanki canlı anlık çekim gibi yapmışlar. Hayatların içinde var olan, diğer taraftan da asla var olmasını istemediğimiz şeyleri kısa anlaşılabilir biçimde ortaya koymuşlar.
  Polisiye veya suç dizilerini sevenler için birebir yapım.
  Ben çok beğendim
  İYİ seyirler dilerim


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.