The School Nurse Files

530 takipçi  
The School Nurse Files izle
Sıra dışı bir yeteneğe sahip bir hemşire, bir lisenin karanlık köşelerinde ışıklı kılıcını kullanarak öğrencileri yalnızca kendisinin görebildiği canavarlardan korur.
The School Nurse Files Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The School Nurse Files tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The School Nurse Files yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jung Yu-mi, Nam Joo-hyuk, Yoo Teo, Lee Joo-young, Hyun Woo-seok
IMDB : 6.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • m-f-kKayıtlı Üye

  Aha bu diziyi çok merak ediyordum nam joo hyuk oynuyorsa mükemmeldir kesin 👏👏👏👏🤩


  18

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yagmur0103Kayıtlı Üye

  Konusu saçma olsada kadro bence çok mükemmel. Bu kadro başka bir dizide oynasaydı daha güzel olurdu. İzlenmesi konusunda ısrar edebileceğim bir dizi değil. Kısa bir dizi olduğu içinde fazla güzel geçişte olmamamış. Ama isteyen izlesin.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yefinozKayıtlı Üye

  Nam joo hyuk için başladım, başta hiç sarmasa da hem o var hem de netfilx yapımı diye güzel bir sahne ve akış bekleyip durdum ama bu neydi yani? Herkesin beğendiği bi diziyi ben hiç beğenmeyince buraya gelip belki de tam tersini yapmalıyım dedim ama… Yok, siz vaktinizi boşa harcamayın. Dizi midemi bulandırdı. Kendi düşüncem.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ahlahanimKayıtlı Üye

  Şunu çok net söylerim ” dizi kocaman bir vakit kaybı ” maalesef ki başladığım şeyi bitirmek istememden dolayı izledim ama hiçbir anlamı, amacı olmayan bir dizi. Fantastik dizileri severim kendi içinde mantıklı olduğu zaman ama bu tam bir ziyandı! Nam joo hyuk için izlemek isteyenler boş beleş insanlar değilseniz bu yapmayın.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.