The Scholar Who Walks the Night

395 takipçi  
The Scholar Who Walks the Night izle
Güç ve hırsın insanların gözünü canavar gibi bürüdüğü bir dönemde asil bir aile inanılmaz bir komplonun kurbanı olur. Ailenin kızı Yang Sun erkek kılığına girerek kitap satıcılığı yapmaya başlar. Yine günün geceye devrildiği bir günde Yang Sun yaşına göre oldukça entelektüel kişiliğe sahip bir adam ile rastlaşır. Lakin devir iyi bir devir değildir. Siyaseti yönlendiren asiller arasında çekişmeler yaşanmakta bu da halkı ister istemez rahatsız etmektedir. Gece vakti yaşanan bazı olaylar da halk arasında kulaktan kulağa dolaşan bir hikayenin doğmasına neden olur. Saray otoritesinin sarsılmaması için bu olaylara vahşi hayvanların sebebiyet verdiğini söyler ancak kötülüğün en büyüğü sarayın içine kadar girmiştir.
The Scholar Who Walks the Night Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Scholar Who Walks the Night tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Scholar Who Walks the Night yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lee Joon-gi, Lee Yu-bi, Shim Chang-min, Lee Soo-hyuk, Kim So-eun
IMDB : 7.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • kibeleeKayıtlı Üye

  İleri sararak sırf Gwi’nin gülcemali için izledim. Yersiz romantizimler ve yüz yıllar boyunca vampirden kurtulmak için mağarayı yerle bir etmeyi akıl edemeyen bir Krallık çok da heyecan verici değildi, zaten o kadar asır nasıl hükümdar da kalmış anlamadım. 😂


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nesheKayıtlı Üye

  Dizi tam cerezlik dizi ,ben baq sevdim, yalniz su lensler asiri kotudu q .Ben su prensi isirmak istiyoeum cok minnos biri .Dizinin sonunda goterdikleri kamera arkasi cok guzel hava katmis

  Spoiler içeren alan

  Nolurdu sanki sonunda Gwi olmese,tekrar insan olsaydi ve kraliceile birlikte yasasalardi mutlu mesut.Prense de uzuldum q kaldi yapa yalniz.

  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.