The Originals

8630 takipçi  
The Originals izle
Kurt adam-vampir melezi, orijinal vampirlerden Klaus Mikaelson, doğaüstü olayların kaynaşma noktası New Orleans’ta kendisine karşı bir güç oluşturulduğuna dair gizemli bir mesaj alır ve zamanında ailesinin de kurulmasına yardım ettiği, Fransız mahallesi Quarter’a gider. Klaus’un kafasındaki sorular, onu New Orleans’ta insanlarının ve her türlü doğaüstü sakininin üzerinde kontrolü olan, şehrin önceki şeytani koruyucusu, eski çırağı ve dostu Marcel’e götürür. Klaus’un kardeşi Elijah ise Klaus’a yardım edip onu geri döndürmeye ikna etmeye karar verir ve onun peşinden gider. Daha sonra ortaya çıkar ki kurt-kız Hayley de aile geçmişiyle ilgili bazı ipuçları aramak için buraya gelmiş ve Sophie adındaki güçlü bir cadının eline düşmüştür. Marcel’in Klaus’u kışkırtmasıyla ve sadık yandaşlarına emir verip mutlak gücüyle hükmetmesiyle tansiyon iyice yükselir. Kız kardeşleri Rebakah, Mystic Falls’ta onlara katılmak için beklerken Klaus ile Elijah, New Orleans’ın bir kez daha Kökenler tarafından yönetilmesi için cadılarla kolay olmayacak bir anlaşma yapmanın peşine düşerler.
The Originals Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Originals tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Originals yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Riley Voelkel
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 11 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • melismikaelsonKayıtlı Üye

  yani şimdi üçüncü kez buradaysam sırf o son sezondaki klaroline sahnelerini izlemek içindir. sırf o son sahneleri görebilmek için 3 sezon ağlak cami’nin drama queenliğine katlandım🤢 😌✌🏻 klaroline haylijah kolvina frucien ♾


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • 5. sezon hariç güzel bir dizi. 5. sezon aşırı saçma bence, Elijah karakterini gözümüzün önünde yok etti senarist.

  Spoiler içeren alan

  Hele birden ortaya akmeşe kazığı çıkması önceki bölümlerle uygun olmamış. Marcel’in zehriyle de ölebilirlerdi sncak ölmeleri gereksiz oldu.

  4

  8

  Cevap yazmak için üye ol.