The Fall

2525 takipçi  
The Fall izle
Allan Cubbit'in (The Runaway, Murphy’s Law, Prime Suspect) senaryosunu kaleme aldığı The Fall, Belfast ve çevresinde cinayetler işleyen bir seri katil ve soruşturmadan sorumlu olan bir kadın dedektif şefi üzerine odaklanıyor. The X-Files dizisindeki Dana Scully karakteriyle tanıdığımız Gillian Anderson ana kadın karakter olan dedektif şefi Stella Gibson'ı canlandırırken, son dönemde ABC'nin fantastik dizisi Once Upon a Time'da izlediğimiz Jamie Dornan (Şerif Graham) Belfast ve çevresinde kurbanlarını seçen seri katil Paul Spector'u oynayacak. Spector, büyük ve karmaşık cinayet soruşturmasında PSNI'a (Kuzey İrlanda Polis Teşkilatı) yardım etmek için gelen dedektif şefi Gibson'ın takibinde olacak.
The Fall Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Fall tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Fall yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Gillian Anderson, Jamie Dornan, Aisling Franciosi, Niamh McGrady, John Lynch
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • novacyKayıtlı Üye

  İzlemesenizde olur dediğim dizilerden biri . Bu arada Paul Spector ve Stella Gibson yer değiştirse kesinlikle daha güzel olurdu. Stella daha çok katil gibi duruyor yahu. Kadın resmen ruhumu donduran nadir aktörlerden biri. Daha öncede Hannibal’de izlemiştim,ordada öyle ruh donduruyordu. Seri katil rolünü Gillian Anderson’a vermeyerek büyük bir hata yapmışlar. Zaten durgun bir dizide öne çıkan tek bir şey vardır. O da oyuncuların mimikleri ve seyirciye duyguyu geçirmeleri. Şahsen diziyi 3 sezon izlememi sağlayan tek şey Gillian Andersondu.


  0

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ilkamKayıtlı Üye

  suç ve suçlu kim? suç dediğimiz şey kendi başına oluşmuyor tüm toplumun ahlaki ve değer yargılarını yeniden sorgulatan muhteşem bir psikolojik suç filmi.. kesinlikle tavsiye ederim. diğerleri zaten ağır işlediği için beğenmezler…


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.