Spinning Out

313 takipçi  
Spinning Out izle
Kat Baker, hırslı bir buz pateni sporcusudur. Kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen genç kızın hayatı, önemli bir performans sırasında geçirdiği kazanın ardından alt üst olur. Bir yandan sakatlığı diğer yandan da ailevi ve kişisel sorunlarıyla boğuşan Kat, kariyerini yeniden rayına oturtmak için var gücüyle çalışır. Kazanın ardından tekli turnuvadan çekilmek zorunda kalan Kat, kariyerine çift olarak devam etmeye karar verir. Kendisi gibi yetenekli bir gençle partner olan Kat, ortaya çıktığı takdirde tüm hayatını değiştirebilecek bir sır taşımaktadır. Kat ve partneri, hem saha içinde hem de saha dışında bir dizi talihsizlikle savaşacaktır.
Spinning Out Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Spinning Out tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Spinning Out yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : January Jones, Kaya Scodelario, Willow Shields, Evan Roderick, Mitchell Edwards
IMDB : 7.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • vickyivyKayıtlı Üye

    Buz pateni sahneleri daha fazla olsaydı hoş olurdu. Dizinin antrenör sahnelerini biraz z kuşağı etkisinde buldum. Diğer sahnelerden bazıları da biraz çocukça kaçmış. Başrol oyuncular iyiydi. Biraz da onun için izleniyor galiba. Efsane değil de ortalama bir dizi benim için.


    1

    0

    Cevap yazmak için üye ol.