Royal Family

132 takipçi  
Royal Family izle
Kim In Sook genç yaşta kökten zengin olan bir ailenin 2. oğluna gelin olmuştur. Ancak damadın ailesi In Sook'u küçümsemekte ve aşağı sınıftan geldiği için aralarına almamaktadır. Aile içinde adı teleffuz bile edilmez. Herkes ona 'K' diye seslenir. Bununla birlikte kocası ve kendisi holdingin mirasından men edilmiştir. Hayatı kabus haline gelen In Sook günde 2 saatten fazla uyuyamamktadır. Kocası da onun çektiği sıkıntının farkındadır. Amerika'ya kaçmaya karar verdikleri gün, In Sook'un kocası bir helikopter kazasında hayatını kaybeder. Yalnız olan In Sook artık karanlık bir kuyuya düşmüş gibidir. Onu hiç sevmeyen kayınvalidesi ve görümceleri arkasından hain planlar çevirmeye başlar. Ancak Kim In Sook'u 'Meleğim' olarak adlandıran dönemin başarılı savcısı Han Ji Hoon, gençliğinden bu yana ona hukuk adamı olması için her türlü desteği vermiş olan kişi Kim In Sook'un yardımına yetişecek ve rüzgarın yönünü bir anda değiştirecektir.
Royal Family Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Royal Family tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Royal Family yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Yum Jung-ah, Ji Sung, Cha Ye-ryun, Kim Young-ae, Jeon No-min
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • deeozKayıtlı Üye

    Tertemiz, berbat reklamlar ve virüs bulunmayan, çeviri Türkçesi çok düzgün mükemmel bir site. Dizi hakkında bilgim yok şimdi izleyeceğim. Yöneticilere, emeği geçen herkese ve elbette çevirmenlere de ayrıca teşekkür ederim.


    2

    0

    Cevap yazmak için üye ol.