Playful Kiss (Mischievous Kiss)

155 takipçi  
Playful Kiss (Mischievous Kiss) izle
Beceriksiz bir lise öğrencisi olan Oh Ha-Ni (Jung So-Min) alt sınıfındaki popüler ve dahi bir öğrenci olan Baek Seung-Jo'ya (Kim Hyun-Joong) okulun ilk gününde onunla göz göze geldiğinden beri aşıktır. Bir gün, Ha-Ni bir mektup aracılığı ile aşkını ona itiraf etmeye karar verir.
Playful Kiss (Mischievous Kiss) Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Playful Kiss (Mischievous Kiss) tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Playful Kiss (Mischievous Kiss) yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Kim Hyun-joong, Jung So-min, Lee Tae-sung, Lee Si-young, Jung Hye-young
IMDB : 7.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • jj777Kayıtlı Üye

    çok mutlu oldum bu dizinin eklendiğine…bir kore dizisi klasiği….dizi başından sonuna kadar toksik bir ilişkiyi anlatsa da,şu kıza ”yeter gayrı biraz gururlu ol be safım” diye feryat figan ettirse de herşeye rağmen çok güzel bir dizi…karakterler çok güzel,oh ha ni çok şeker….. ( birçok sahnede oh haniye ,”kendine gel ” mahiyetinde iki tane patlatmak isteyebilirsiniz ama yine de şeker kız ) … diziyi mutlaka izlemelisiniz eğer hala izlemediyseniz….fakat boon joongu bunları haketmedi oh hani…sen ne mazoşist bi kızsın yahu….


    8

    0

    Cevap yazmak için üye ol.