Persona

508 takipçi  
Persona izle
Her biri farklı bir yönetmen tarafından çekilen dört kısa filmden oluşan bir antoloji dizisi. Persona, Lee Ji-eun tarafından canlandırılan dört farklı karakteri, yönetmenlerin benzersiz öykü anlatımları aracılığıyla betimliyor. Kısa filmlerin adları sırasıyla Aşk Yenilgisi, Koleksiyoncu, Yasak Öpücük ve Gece Yürüyüşü. Aşk Yenilgisi: Tenis kortunda kıyasıya bir irade savaşına girişen iki kadın birbirini alt etmek için var güçleriyle çabalar. Riske attıkları şey farkında olduklarından daha büyüktür. Koleksiyoncu: Kafası karışan bir adam, beraber olduğu kadının neden erkek arkadaşlarıyla seyahate çıktığını anlamak ister. Ancak kadın, ondan gerçek aşkı göstermesini talep eder. Yasak Öpücük: Yüzünde kendi deyimiyle öpücük izleri oluşmuş bir kız ve yakın arkadaşının bu kısa öyküsünde, kızlar farkında olmadan bir soruna yol açıyorlar. Gece Yürüyüşü: Bir akşam vakti yürüyüşe çıkan bir kadın ve bir erkek; hayalleri, geçmişte birlikte yaşadıkları olaylar ve ölüm hakkında konuşur.
Persona Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Persona tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Persona yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ye-ryeon Cha, Won-hee Ko, Jae-suk Ha, Han-Cheol Jo, Kim Min-Kyu
IMDB : 6.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 10 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • tuhanayyyKayıtlı Üye

  Çok kötü filmler. Dördününde konusu çok farklı ve saçma. Öbürü illa ki güzeldir diye diye hepsini izledim ama zaman kaybı. Ben hiç beğenmedim ve kimseye de tavsiye etmem.


  11

  10

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ktokyleKayıtlı Üye

  kimse bir şey anlamamış ve direkt kötü yorum yapmış. gerçekten üzücü. oysaki her bölümünde derin anlamlar yatan güzel bir diziydi. iu’nun oyunculuğu ve yan karakterler de gayet güzeldi.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • wihajoonKayıtlı Üye

  İlk iki bölüm hiç iyi değildi üçüncü bölüm eğlenceli dördüncü bölüm ağlattı sırf ıu var diye geldim sadece 3’ü ve 4’ü izleyin zaten tüm bölümler birbirinden ayrı ama asıl konusu güzel insanın içindeki farklı kişilikleri anlatıyor


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.