Noughts + Crosses

26 takipçi  
Noughts + Crosses izle
Noughts & Crosses roman serisinin aynı adlı ilk kitabını televizyona uyarlayacak. Siyahların hakim sınıf olduğu distopik bir toplumda, ırklararası yasak bir aşk hikayesini anlatıyor. Roman, 21. yüzyıl paralel evreninde yer alan bir distopik kurgu. Alternatif 21. yy. Britanyası’nda geçiyor. Teknolojik olarak dünyaları, bizim bugünkü dünyamıza benziyor. Aynı işler, aynı model hükümet tipi. Ancak ana bir fark var; ırklararası eşitlik yok. Ayrımcılıktan koruyan kanunlar ya da anayasa yok. Afrikalı insanlar, teknolojik ve örgütsel avantajları ile Avrupalı insanların üstünde, Avrupalıları köleleri haline getirmişlerdir.
Noughts + Crosses Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Noughts + Crosses tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Noughts + Crosses yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Masali Baduza, Jack Rowan, Helen Baxendale, Shaun Dingwall, Jonathan Ajayi
IMDB : 6.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • pinnopKayıtlı Üye

    Bu diziyi o kadar çok bekledim ki “-” Burada görünce şaşırdım hemen atladım bir çırpıda izledim. Sadece burada bulabildim zaten gerçekten çok emek harcıyorsunuz teşekkürler emeğinize sağlık umarım birçok diziye de başlangıç edersiniz çevirmenlere çok teşekkürler *-*


    6

    0

    Cevap yazmak için üye ol.