Mother

734 takipçi  
Mother izle
Heo Yool annesi Ko Sung-Hee tarafından istismara uğramaktadır. Ama insanlara iyiymiş, sorun yokmuş gibi rol yapmaktadır. Lee Bo-Young ise Heo Yool'un okulunda geçici öğretmen olarak görev yapmaktadır. Her şeyin farkına varır ve onu evlat edinmeye karar verir.
Mother Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Mother tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Mother yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Bo-young, Heo Yool, Ko Sung-hee, Son Suk-ku, Lee Jae-yoon
IMDB : 9.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • damlacikKayıtlı Üye

  Beni etkileyen bir dizi oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Neyse bence izleyin bu diziyi. Goblin dizisi kadar olmasa da harika bir dizi. 💜


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • effy_Kayıtlı Üye

  Beni çok etkileyen ve üzerine çok düşündüren bir diziydi. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Dizi çok anlamlı mesaj içeriyor. Her doğuran anne olamıyor, asıl önemli olan doğru yetiştirip büyütebilmek…


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nutella06Kayıtlı Üye

  Gerçekten çok iyi bir dizi. İlk başta çok fazla yorum olmadığı için kararsız kalmıştım ama şuanda ilki izlemişim diyorum. Eğer hâlâ kararsızsanız kesinlikle başlamanızı öneririm. Hele anne-kız ilişkileri ve aile bağları gerçekten beni çok etkiledi.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.