Modern Farmer

87 takipçi  
Modern Farmer izle
Excellent Souls adında bir grup vardır. Grup Lee Min-Ki (Lee Hong-Ki), Kang Hyeok (Park Min-Woo), Yoo Han-Cheol (Lee Si-Un) ve Han Ki-Joon (Kwak Dong-Yeon)'dan oluşmaktadır. Grup taşraya taşınmaya karar verir. Dizi oradaki hayalleri, aşkları ve arkadaşlıkları üzerine kuruludur.
Modern Farmer Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Modern Farmer tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Modern Farmer yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Lee Hong-gi, Park Min-woo, Lee Si-eon, Kwak Dong-yeon, Lee Ha-nee
IMDB : 7.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • esrayyKayıtlı Üye

  Boşuna zamanınızı harcamayın. İzlediğim en kötü diziydi. Profilimden izlediğim dizilere ve favorilerime bakabilirsiniz. Güzel şeyler var. İyi günler. Tekrar söyleyeyim izlemeyin, çok saçma


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • equilibriumKayıtlı Üye

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sonunda cidden bu dizi humor multifandom kliplerinde karşıma çıkıp duruyordu buraya gelmesini bekliyordum izleyeceğim bir sürü dizi birikti istediğim dizilerin hepsi bir anda gelmeye başladı sınav haftam ama dizi izlemekten kendimi alıkoyamıyorum.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Yaaaa süper. Bu dizi dizigomda olmalıydı,eklemiş olmanıza çok sevindim. Dizi bittikten sonra kendinizi kençanayoo kençanayoo demekten alıkoyamıyorsunuz eheheheheh. Çok güzel bir diziydi. Eskiden çevirip çevirip izlerdim bu diziyi. Tereddütte kalan olmasın çok eğlenebilirsiniz.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.