Marvel’s The Punisher

10782 takipçi  
Marvel's The Punisher izle
Dizi, daha önce ''Daredevil'' dizisine konu olan Frank Castle'i merkezine almaktadır. Karakteri The Walking Dead dizisinden de hatırlayacağınız Jon Bernthal canlandırmaktadır. Kendisine ''Punisher/İnfazcı'' adını veren Frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. Girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. Kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir.
Marvel's The Punisher Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Marvel's The Punisher tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Marvel's The Punisher yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Deborah Ann Woll
IMDB : 8.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • myanxietyKayıtlı Üye

    ılk sezonu çok güzel bır dızı. frank castle karakterını çok sevdım. ıkıncı sezonda bazı yerler gereksız geldı ızleyen kişiler anlar ne demek istediğimi. ama yıne de bır çok sahnesı ıle ortalamanın çok uzerınde bır dızı. sıteye de ayrı teşekkur etmek ıstıyorum bı kaç bolum harıcınde donma ve sıkıntı yaşamadım teşekkur ederım


    2

    1

    Cevap yazmak için üye ol.