Love, Victor

65 takipçi  
Love, Victor izle
Becky Albertalli’nin Simon vs the Homosapien Agenda isimli romanından uyarlanan Love, Simon filminin bu defa karakterlerinden esinlenilerek dizi olarak yeniden yaratıldı. Yapımda Kahramanımız Victor’u Michael Cimino, canlandırıyor. Dizide evinde zorluklarla mücadele eden, kendini keşfetmeye, yeni bir kasabaya ve yeni bir okula alışmaya çalışan eşcinsel liseli bir genci izleyeceğiz.
Love, Victor Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Love, Victor tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Love, Victor yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Michael Cimino, Ana Ortiz, James Martinez, George Sear, Nick Robinson
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • firatfiratddKayıtlı Üye

    Sırf yorum yapmak için üye oldum. 2. sezon sonundan geliyorum; Victor eğer Benjiye gitmediyse yazıklar olsun. Bir ilişki için emek vermenin ne demek olduğunu gösterirler diye umut ediyordum izlediğim şeylere bak. Rahim kim ve ne çabuk aşık oldun, en azından Benjiden vazgeçebilecek gibi ne zaman oldu. Sezon sonunda resmen bütün ilişkiler harcandı. EMEK VEREREK İNŞA EDİLEN TÜM İLİŞKİLERİ HARCADINIZ. BU ÇOK DEĞERLİ HEM DE ÇOK. oh içimi döktüğüme göre hayatıma devam edebilirim. öyle bir sinir geldi bir yerden çıkarmam lazımdı. bye


    2

    2

    Cevap yazmak için üye ol.