La Casa de Papel: Korea - Joint Economic Area

5.7
La Casa de Papel: Kore 
1 Sezon
70 Dakika
Hemen İzle
1242 kişi takip ediyor.

La Casa de Papel: Korea - Joint Economic Area dizisine Genel Bakış

Bir maskenin gölgesi altında gizlenen bir desperados ekibi, yalnızca “Profesör” olarak bilinen bir suç dehasının liderliğinde bir araya gelerek Kore'nin gördüğü en büyük soygunu gerçekleştirir.

Yorumlar 42 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Dizi tek kelime ile perfect. Yani ön yargı ile başladım aslında. Nasıl yapacaklar nasıl olacak diye. İlk bölümde pek içime sinmemişti yarım bırakmıştım o yüzden. Ama asıl dizi 3. Bölümde sonra başlıyormuş. Nutkum tutudu resmen bölümleri izlerken. Efsane bir şeydi ya. Diziyi bırakmadım. Herkese tavsiyem. Kesinlikle izleyin. Bayıldım ben. Daha ne kadar övebilirim bilmiyorum. Umarım başka sezonlarıda çıkar, merakla bekliyorum sizi. Dizide her karaktere aşık oluyorsun resmen. Ama benim fav Berlin.


  93

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • karamellikurabiyeeKayıtlı Üye

  Hatırlatma;Bir dizinin başka bir ülke tarafındam kendilerine göre uyarlanıp çekilmesi (la casa da papelin kore versiyonu gibi) dizinin çakması olduğu anlamına gelmez ? Eğer dediğin gibi çakma ise o zaman bizim ülkemiz dizi konusunda çakmaların kralıdır.


  39

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • busra_samiyeKayıtlı Üye

  Bende ilk basta on yargi ile basladim hatta yarida birakmistim am o son neydi mutluluktan yarim saat agladim kesinlikle izleyin . Ben orjinalini izlemedim ama bu orjinal degil diye sirf on yargili olamyin izleuin


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat