Hwarang

1607 takipçi  
Hwarang izle
Silla Krallığı döneminde genç erkeklerden oluşan elit bir grup olan Hwarang (Çiçek Çocuklar)'ın hikayesini anlatmaktadır. Hwarang (Çiçek Çocuklar) Silla (MÖ 57 - MS 995), Üç Krallık döneminde Hwarang (Çiçek asker) adı verilen kılıçta usta olan gençlerden seçilen birlikler (bizdeki Yeniçeri gibi), hanedan tarihinde önemli rol almışlardır. Hwaranglar, geleneksel olarak savaşa gitmeden veya bir davaya girmeden önce yüzlerini boyayıp küpe takarlardı.
Hwarang Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Hwarang tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Hwarang yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Park Seo-jun, Go Ah-ra, Park Hyung-sik, Choi Min-ho, Do Ji-han
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 59 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • wihajoonKayıtlı Üye

  elbette tae için gelebilirsiniz ama diğer oyuncuları aşağılamadan da bunu belirtebilirsiniz ben de wooga squad’ın üç üyesi için geldim umarım sarar tarih dizilerini normalde pek sevmem ama bakacağım


  9

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • elfiwiaaKayıtlı Üye

  İzlediğim ilk k-drama… Yeri bende çook ayrı. Normalde bu tarz dizilerden pek hoşlanmam. Ama işin içine Kim Taehyung ve Park Hyung-Sik girince işler değişiyor ödjdmfjf. Go Ara da çok sevdiğim bir kadın harika oynamış. Mükemmel!!


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.