Doctor John

1265 takipçi  
Doctor John izle
Dizi, ağrı tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir grup doktorun etrafında dönmektedir. Bu doktorlar, hastaların çektiği gizemli ağrıların nedenini bulmaya çalışırlar. Ji Sung dizide dahi bir anesteziyoloji uzmanı olan Cha Yo-Han karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda, tıp fakültesinin en genç anesteziyoloji profesördür. Hastalara 10 saniyede başarılı teşhisler koyduğu için ona ’10 Saniye’ lakabını takmışlardır. Lee Se-Young dizide Cha Yo-Han (Ji Sung) ile birlikte anesteziyoloji bölümünde doktor olarak çalışan Kang Si-Young karakterini canlandırmaktadır. Tıp fakültesinde, her zaman sınıfının en iyileri arasında yer almıştır. İyi bir doktor olmasını sağlayan yeteneklerini soğukkanlı ve akılcı olan annesinden, hastalara karşı sıcak tutumunu ise empati kurma ve dinleme becerisi harika olan babasından almıştır. Lee Kyu-Hyung dizide bir savcı olan Son Seok-Ki karakterini canlandırmaktadır.
Doctor John Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Doctor John tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Doctor John yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ji Sung, Lee Se-young, Lee Kyoo-hyung, Oh Seung-hyun, Kim Hye-eun
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 13 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • Emin YalçınMisafir

  harika bir filmdi. ötenazi hakkında kimsenin net bir fikri olamaz. taki en yakını büyük acılar içindeyse ve taki son zamanlarını yatakta ölü gibi geçiriyorsa. hiç kimse sevdiğinin ölmesini istemez. ama bir deyim vardır. bunu ilk defa dedem hastanedeyken duydum. Allah iki rahmetten birini versin deyimini. ya şifa ya ölüm. bazen ölümde hasta için büyük bir lütuf olabilir. ama dediğim gibi eğer bir yakınınız bu şekildeyse büyük ikilemde kalırsınız.
  “o”nun için acısını hafifletmek mi yoksa
  kendiniz için “o”nun acı çekmesini görmek mi?
  hiç kimse yakınının ölmesini istemez. ama eğer “o” her gün ölüm acısı çekmiyorsa… inşaallah Allah bizi yatağa düşürmez ve kimseye muhtaç bırakmaz.


  78

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • qerenfilKayıtlı Üye

  Çok iyi dizi bir yorumda görmüşdüm o arkadaşa Allah yardımçı olsun valla mutlak izlənməsi gərəkən bir dizi 0 tereddüd eger kararsizsaniz mutlaka başlayın bu arada dizi boyu kızın saçına takdım abi o ne kim aldadibki onu sənə yaraşır cozemedim bir birilərinə olan sevgileride naif çok güzel

  Spoiler içeren alan

  bu arada finalı beyenmedim uzuldumya birazcik daha yakın sahne görsək çok iyi olurdu

  mutlaka izleyin


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • night_cKayıtlı Üye

  Sii gerçekten çok güzel ve akıcı. Aynı zamanda oyuncular da başarılı dedikleri gibi ergen dizisi değil. Ve bu arada söylemeden edemicem senarist House md izlemiş galiba ama o diziyi izleyip bitirmiş olan bana da asla üsrünkörü gelmedi. Yani kaliteli dizi izleyin arkadaşlar


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • emriyeKayıtlı Üye

  Hem ötenazi hem de CIPA hastalığını araştırmaya yöneltip bu konulara dikkat çeken bir dizi.Dizi boyunca başrol kızın kaynaklı saçları dışında her şey iyiydi.(Kız kısa saçlı daha güzel.Ha şimdi çıkarıcaklar kaynakları derken dizi bitti.Üzüldüm bir miktar.)Îzlenir:)


  6

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sevde_Kayıtlı Üye

  Gerçekten bayılarak izledim. Hiç bu kadar beğeneceğimi düşünmemiştim. Bir Ji Sung hayranı olarak hayranlığım daha da arttı. Başroller bakışlarıyla oynamış resmen. Çevirmene de çok teşekkür ederim. İzlemek büyük bir zevkti.


  12

  0

  Cevap yazmak için üye ol.