Do You Like Brahms?

314 takipçi  
Do You Like Brahms? izle
Dizi konusu, prestijli bir müzik okulundaki öğrenciler ve hayatlarındaki insanlar hakkında bir dramadır. Çok küçük yaşlardan beri ders, uygulama, performans ve yarışmalar yaşayan öğrencilerin, bu süreçlere takıntılı ebeveynleri ve öğretmenlerinin hikayelerini anlatılıyor. Park Joon Young, altı yaşında piyano çalmaya başlar ve Dünya çapında yarışmalar kazanmadan önce ülkede önde gelen yarışmaları kazanır. Chae Song Ah, keman sınıfında son sınıf öğrencisidir. Daha önce işletme bölümünden mezun olan Ah, dört denemeden sonra aynı üniversiteye tekrar müzik okuluna gitmek için girmeyi başarır. Ancak sınıf arkadaşlarından yedi yaş büyük olmasının sıkıntılarını çekecektir.
Do You Like Brahms? Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Do You Like Brahms? tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Do You Like Brahms? yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Min-jae, Park Eun-bin, Kim Sung-cheol, Park Ji-hyun, Lee You-jin
IMDB : 7.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • gamze-kayaKayıtlı Üye

  Başroller gibi minnoş bir diziydi genel romantik lise dizilerindeki gibi tartışma veya birbirlerini kıskandırma kırma yoktu ikiside birbirini çok naif sevdi her dizide olan sarhoş olma sahneleri sürekli içip hüzünlenmeleri filan yoktu dizide en çok hoşuma giden kısımlardan biriydi gayet sıradan gerçek bir aşk hikayesiydi aksiyon yoktu komedi yoktu sakin ve serin denizi izlerken hafif bir müzik eşliğinde hamakta sallanmak gibiydi adından da naifliği anlaşılıyor zaten anlamlı bir diziydi çiftimiz çok tatlıydı diğer çocuk da çok güzel sevdi kırmadan incitmeden uzaktan dinlenmelik bir dizi 😊


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • baby_yodaKayıtlı Üye

  Kesinlikle izlemelisiniz, karakterlerin gelişimi, duyguları yansıtmaları, uyumları her şeyi çok güzeldi özetle. Canınızı sıkan yan karakterler de var elbette ama onlar gerçek hayatta da var maalesef. Bu yüzden dizinin gerçekçiliği beni daha çok etkiledi. Her şeyin toz pembe olduğu diziler yerine böyle diziler daha anlamlı.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.