Dexter

6507 takipçi  
Dexter izle
O, 'ince ruhlu' bir katil. O, Miami'de yaşanan cinayetleri araştıran bir 'kan' uzmanı. O, dünyaya adalet sağlamak için öldürüyor. O'nun adı Dexter ve düzenin adaletini kişisel bakışa göre sağlamak hayatta kalma amacı. Hem işinin ehli bir seri katil, hem de sosyal kişilikli bir adam portresi çizen Dexter Morgan, 2006 yılından bu yana kendi ahlak anlayışına göre kötüleri yer yüzünden silmeye devam ediyor. Yayınlandığı yıldan itibaren onlarca televizyon ödülüne aday gösterilen, Emmy ve Altın Küre ödüllü Dexter, televizyon tarihinin de en sıra dışı karakterlerinden birini ekranlara taşıyor...
Dexter Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Dexter tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Dexter yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, David Zayas, James Remar
IMDB : 8.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 17 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • novacyKayıtlı Üye

    Bu dizide en çok sevdiğim sezonlar ilk 2 sezondu. Ben tüm sezonları izlemek istemiyorum diyorsanız ilk 2 sezon zaten bu dizinin puanını yukarı çeken sezonlar. İlk 2 sezon hariç bide bu sezonlardanda çok sevdiğim 6.sezon var. İlla 2-3 sezon izliyim tadında kalsın diyorsanız bu 3 sezon mükemmel. 7,8 ve dexter new blood diye çıkan 9.sezon rezaletti.Evet bu dizi güzeldi ama özellikle bu sene çıkan yeni sezonun finalinde Dexter abimizin tüm karizması gitti gözümde. Dexter’ı hep güzel hatırlamak istiyorsanız dediğim sezonları izlemeniz yeter 🙁 Sezonları ve kendi görüşümü bi kenara bırakırsak bu kalitede başrol oyuncuyu çok zor görürsünüz. Hatta bir seri katilin bakışından olayları anlatan bir diziyi bulmanız zordur. Ayriyetten Dexter’in olay analizlerini,zeki oluşunu ve kan analizlerini çok seviyordum ama dizide çok sinir bozucu bulduğum bir nokta var. Dexter’ı çölün ortasında bile bıraksanız oradan bile su içmeden çabucak çıkma potansiyeline sahip bir karakter yapmışlar. Yani kurtulması imkansız durumlardan çabucak kurtulması garip. Bu arada çekildiği seneleri göz önüne alıcak olursak efsane bir dizidir. Ben sadece bulunduğumuz seneye göre yorum yapıyorum. O senelerde böyle bir dizi yapmak kolay değil. Ve uzun sezonlu çoğu diziye nazaran bu dizi daha güzeldir.


    2

    0

    Cevap yazmak için üye ol.