Coffee Prince

432 takipçi  
Coffee Prince izle
Bir kız kardeşi ve dul annesinden başka kimsesi olmayan Go Eun Chan (Yoon Eun Hye), genç yaşına ve bir kız olmasına rağmen ağır hayat şartları nedeniyle kız olduğunu saklayarak çalışmak zorundadır. Hayatı boyunca voliyi vurmuş olan Choi Han Kyul (Gong Yoo) ise onu yola getirmek isteyen büyük annesinin uğraşlarına karşı direnmekte ve bir kaçış yolu aramaktadır. Tesadüfi bir şekilde, bir erkek gibi görünen Co Eun Chan ile yolu kesişen Choi Han Kyul'un hayatı da bundan sonra hızla değişecek ve kaderleri onları isimli, güzeller güzeli, dostluklarla kurulu ve sevgi ile örülü kahve dükkanının açılışına götürecektir.
Coffee Prince Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Coffee Prince tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Coffee Prince yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : Yoon Eun-hye, Kim Jae-Wook, Chae Jung-an, Gong Yoo, Lee Eon
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 9 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • eticangaKayıtlı Üye

    İzlediğim Kore dizileri arasında en sevdiğim, en eğlendiğim dizi kesinlikle Coffee Prince oldu. Sık sık izliyorum bazı bölümlerini. Genelde insanlar ilk bölümü açıp en başında sıkıcı sanıp kapatıyor olabilir. Hem nispeten daha eski kayıtlar, hem de diğer dizilerde olduğu gibi ortalıkta salınan güzel kadın başrol tanımına uyan birisi olmadığı için garipsenmiş olabilir. Ama asla önyargılı olmayın, izleyince keşke hepsi böyle olsa dedirtecek türden 🧡🐢🍁


    5

    0

    Cevap yazmak için üye ol.