Bron/Broen

1067 takipçi  
Bron/Broen izle
Danimarka ve İsveç'i birbirine bağlayan köprüde bir ceset bulunmasıyla birlikte, her iki ülkenin de cinayet masası dedektifleri harekete geçer. Tam bir işkolik olan İsveçli Dedektif Saga Noren, kaba saba, garip bir kadınken, Danimarkalı Dedektif Martin Rohde ise, yeni olduğu ameliyat sebebiyle fiziksel olarak zorluk çekmektedir. İşlenen cinayetin faillerini bulmak üzere iki ülke polisi beraber çalışmaya başlarlar ve her kazılan topraktan çıkan bir başka ipucu ile bu cinayetin basit bir cinayet olmadığı anlaşılır
Bron/Broen Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Bron/Broen tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Bron/Broen yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Sofia Helin, Thure Lindhardt, Mikael Birkkjær, Sarah Boberg, Selma Modéer Wiking
IMDB : 8.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 12 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • portakal-cicegiKayıtlı Üye

  1. Sezon başka bir ilginç 2. sezon ise başka bir ilginç. Tipik bir polisiye ve suç filmi örgüsünden farklı. Her bölüm farklı bir sosyal soruna parmak basıyor. 1. sezonda göçmenlerin talihsizliklerine parmak basarken 2. sezon çevre duyarlılığı vb konulara ağırlık verilip Danimarka ile İsveç’in benzer sorunları ortaya konuluyor ama suç örgüsünde.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sonradanizlemeKayıtlı Üye

  çok çok güzel bir diziydi keyifle ve heyecanla izledim. başlarda sagadan hiç hoşlanmasam da kişiliğini kabullendim ve daha güzel oldu. ilk sezonda martin ve saganın iticiliği yüzünden bırakmayı bile düşündüm iyi ki bırakmamışım. martin hanzosundan hala hoşlanmıyorum henrik adamdır!


  2

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • salihaKayıtlı Üye

  Unutulmaz “Saga Noren Lanskrim Malmö” cümlesiyle belleğimizde yer eden, Asperger sendromlu müthiş bir polis…Her zaman söylediğim gibi, özellikle polisiye de Kuzey Avrupa gerçekten üst sıralarda yer alıyor…Çevirmenlere de ayrıca çok teşekkürler…


  1

  3

  Cevap yazmak için üye ol.