Breaking Bad

25051 takipçi  
Breaking Bad izle
İki yıllık ömrünüz kaldığını öğrenseniz, ne yapardınız? Sizi bilemeyiz, ama tüm hayatını kurallara göre yaşayan kimya öğretmeni Walter White çok farklı bir yol seçiyor: Hayatının denklemini değiştiriyor. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşüyor... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır..
Breaking Bad Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Breaking Bad tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Breaking Bad yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt
IMDB : 9.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 38 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • viyana2008Kayıtlı Üye

  İzlediğim en sıkıcı dizi, 2008 yılı için belki kayda değer olabilir ancak 2021 yılında çok sıradan. Herşey iki adamın etrafında dönüyor. 5 Sezon olduğu için biliyorsunuz ki ne olursa olsun kurtulacaklar. 2 sezon geçen sene sıkıla sıkıla izlemiştim . Bu sene tekrar şans vermek istedim ancak yine 3. Sezonu zor izleyebildim.
  İMBd puanına aldanmayın 5.5 puanı ancak hak ediyor.


  30

  318

  Cevap yazmak için üye ol.
 • meliikeKayıtlı Üye

  Kesinlikle mükemmel bir dizi. Evet bazen çok az sıkabiliyor ama asla bırakmaya sebep değil. Her bölüm mükemmel bitiyor. Skyler a bazen çok kızsam da mükemmel bir anne. Ve her şey açığa çıktığında asla kocasını bırakmıyor en son ana kadar. Jesse bir şekilde kendini sevdiriyordu ama son yaptığı çok nankörceydi. Walter oğlu gibi sevdi ve hep arkasını kolladı hayatını kaç kere kurtardı. En sondaki sahnelerden de anlıyoruz ki, uyuşturucu satıcıları ve kullanıcılarına yönelik güzel bir bitiş.
  Bütünleme haftamda bitirdiğim dizi. Saygılar
  17.06.2022


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.