Better Call Saul

10281 takipçi  
Better Call Saul izle
Breaking Bad spin-off’u. Breaking Bad’te Walter White ve Jesse’nin avukatı ve aynı zamanda suçluların bir numaralı adresi olan Saul Goodman odaklı olacak dizi bir prequel olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış olacak. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde göreceğiz. Projenin arkasındaki isimler ise yine Vince Gilligan ve Peter Gould.
Better Call Saul Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Better Call Saul tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Better Call Saul yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Rhea Seehorn, Michael Mando
IMDB : 8.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • shudedraKayıtlı Üye

  gerçekten hikayesel olarak izlediğim en iyi diziydi diyebilirim herkes diyor sıkıcıydı atlayarak izledim falan ya marvel izlemişler dakika başı aksiyon 0 hikaye gerçek dizi/film hikayesel olarak nasıl işlenir nasıl çekilir bir haberler yazı yazıyorlar breaking badle karşılaştırmaları zaten söylemiyorum bile izlemek isteyen izlesin dizi hikayesel bir başyapıt


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nnurcanKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  diziyi direkt breaking bad in finalden sonra devamı olarak izlemeye başlarsanız, her 10 bölümün 5inde walterı göreyim kartellere bulaşsın diye izlerseniz sıkılırsınız. kıyaslayınca breaking bad bundan daha aksiyonlu görünüyor, çünkü walter meth işine bir kez bulaşınca devamı aksamadan zincirleme şeklinde geliyor: crazy8 ve kuzenini öldürmeleri, tuconun mekanını meth diye götürdüğü patlayıcıyla basması, tuco tarafından kaçırılmaları, gustavoyla işe girmeleri kartellerin walterın ölüm ilanını vermesi vesaire… ancak burada kişi psikolojisine daha çok yer verilmiş; aksiyon her seferinde değil ani ve tadında bırakılarak giriyor. bence beter call saul bu tip bir dizinin varabileceği en yüksek seviyede. tuconun kaykaycı çocukların bacağını kırması, jimmynin kuzen salamancalardan aldığı 7 milyonu götürürken baskına uğraması o zaman yaşadığı şoku harika bir şekilde yansıtması, susuzluktan kendi idrarını içmesi, howardın lalo tarafından jimmy ve kimin gözleri önünde öldürülmesi. bu dizide breaking bad e göre daha sağlam ve iyi detaylar var. mike oğlunu öldüren polisleri öldürmüş o psikolojiyi atlatmakta zorlanıyor; hatta nacho öldükten sonra nachonun babasının bizzat yanına gitmesinin büyük sebebi de kendi oğlu. gustavonun yanındaki adamın eladio tarafından öldürüldükten sonra onlara düşman kesilmesi, kartellerle içten içe düşman olması. o meth labratuvarının yapımı, zemininde laloyla howardın cesedinin yatıyor olması… binbir güzel detay yani. uzun lafın kısası patlama meth keş cart curt görmek size daha keyifli geliyorsa bu diziyi hiç izlemeyin, ha o beklentiye kapılmadan böyle bir diziyi sıkıcı bulan bir kişiyseniz ise ne diyim ki. yazık.

  2

  2

  Cevap yazmak için üye ol.