Beautiful Mind

369 takipçi  
Beautiful Mind izle
Dizi, Mary Shelley'nin Frankenstein romanı temel alınarak yapıma alınmıştır. Dizi, hem psikopat hem de dahi bir beyin cerrahının bir kadını sevdikten sonra insani özelliklerini geri kazanmasını konu alıyor. Kye Jin Sung (Park So Dam) şiddet suçları departmanında çalışan bir detektiftir. Lee Young Oh (Jang Hyuk) ise hastanede doçentlik seviyesine yeni yükselmiş olan bir beyin ve sinir cerrahıdır. Bir gün, kendini garip hasta ölümlerine dahil olmuş olarak bulur. Beautiful Mind, sıradan tıbbi prosedür sisteminden sıyrılıp öldüren biri, kurtaran biri, kovalayan biri ve kovalanan biri üzerine gizemli bir hikaye anlatmanın sözünü veriyor.
Beautiful Mind Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Beautiful Mind tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Beautiful Mind yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Jang Hyuk, Park So-dam, Yoon Hyun-min, Park Se-young, Heo Joon-ho
IMDB : 7.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • nutella06Kayıtlı Üye

  Diziye başlamamın sebebi konusuydu bence baya farklı ve güzel bir konusu var. Dizi genel olarak güzeldi hele karakterlere gerçekten bayıldım ana karakter olan jang hyuk ise apayrı bir mükemmellikte.

  Spoiler içeren alan

  sadece sonunun bu kadar kısa olması biraz üzdü keşke daha uzun olsaydı ve ana karakterlerin aşklarına daha fazla yer verilseydi

  Hemen izlemeni öneririm harcadığın vakte değeceğini düşünüyorum


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.