Bad Guys

338 takipçi  
Bad Guys izle
Artan şiddet suçları ile mücadelede Emniyet Müdürü suçlulardan oluşan bir takım oluşturmayı Dedektif Oh Goo-Tak'a (Kim Sang-Joong) teklif eder. Aşırı polis gücü kullanmaktan askıya alınan Dedektif Oh Goo-Tak teklifi kabul ederek ekip üyelerini toplar: bir gangster olan Park Woong-Cheol (Ma Dong-Seok), olağanüstü zekası ile bir seri katil olan Lee Jung-Moon (Park Hae-Jin) ve kiralık katil Jung Tae-Soo (Jo Dong-Hyeok). Ayrıca Polis Müfettişi Yoo Mi-Young'da (Kang Ye-Won) bu ekibe katılır.
Bad Guys Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Bad Guys tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Bad Guys yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Kim Sang-joong, Park Hae-jin, Ma Dong-seok, Kang Ye-won, Jo Dong-hyuk
IMDB : 7.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • sum61Kayıtlı Üye

  Güzeldi… Devamı gelse aynı kadroyla izlenir. İzledim polisiye dizilerinde usanmadan sonuna kadar izledim. Chimera, Life on Mars şimdi sıra diğerlerinden. Bu dizide favorilerim arasında. Kararsız kalıp başlamıştım en başta. Pişman olmadım. İlk bölümü izleyip öyle devam ediyorum artık. Bu dizidede finale kadar geldim. Yorum sayısının az olmasına bakmayın izleyin 😉


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  Evet bir dizinin daha sonuna geldim. Dizi sağlam ve farklı bir kurguya sahip. Oyuncularda hakkını veriyor. Zaman ayırıp izlenebilir. Biraz ağır ilerliyor. ortalara doğru canlanıyor . Favorim olamadı ama izlediğime de pişman da olmadım. ”Emeği geçen arkadaşlara Teşekkür ederim.”


  7

  1

  Cevap yazmak için üye ol.