Anne Boleyn

40 takipçi  
Anne Boleyn izle
Anne Boleyn, İngiltere'nin en tartışmalı kraliçelerinden biriydi. 1533'te Kral Henry VIII ile evlenmek için Katolik Kilisesi'nden ayrılma sürecindeydi. Ancak onların mutluluğu uzun sürmedi, üç yıl sonra Anne idam edildi. Yapımda da Boleyn'in hayatının son ayları, İngiltere'nin ataerkil toplumuyla mücadelesi, kızı Elizabeth için bir gelecek sağlama arzusu ve Henry'ye bir erkek varis sağlayamamasının acımasız gerçeği anlatılmıştır.
Anne Boleyn Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Anne Boleyn tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Anne Boleyn yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jodie Turner-Smith, Paapa Essiedu, Mark Stanley, Anna Brewster
IMDB : 5.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • Atol Misafir

  Katolik olan 8.Henry , erkek cocuk sahibi olamadigi icin karisini Anne Boleyn”i sarayin arka bahcesinde idam ettirdikten sonra,din degisikligi yapar (Katolik Hristiyanlar Bosanamaz) ve Anglikan Hristiyani oldugunu aciklar , tum ulke din degistirir. Degistirmeyen Katolikler ise inanilmaz zulum gorur , toprak dahi kiralayamaz mal sahibi olamazlar. Arka arkaya tam 4 kez evlenir ve hic erkek cocuk sahibi olamaz.
  Henry VIII. oldukten sonra tahta 1. Karisi idam ettirdigi karisi Anne Boleyn” den olan kizi Birinci Elizabeth I. Tahta cikar. Ingiliz tarihinde ilk kadin Kralicedir.


  10

  2

  Cevap yazmak için üye ol.