Abyss

7.1
Hemen İzle
2100 kişi takip ediyor.

Abyss dizisine Genel Bakış

Fantastik olayların işlendiği dizi Abyss‘de, Cha-Min ve Se-Yeon isminde iki karakterin başından geçen olaylar anlatılıyor. İki genç yaşadıkları üzücü olaylar sonrasında hayatlarını yitirir. Abyss isminde kadim, gizemli bir nesne sayesinde yeniden hayata döndüklerinde bedenlerinin çok farklı olduklarını görürler. Öyle ki ikisi de önceki bedenlerinden farklı bedenlerde hayat bulmuşlardır. Se-Yeon, önceki hayatında herkesin konuştuğu bir güzelliğe sahipken yeni hayatında diğer normal insanlar gibi görünmeye başlar. Cha-Min ise önceki hayatında kimse tarafından fark edilmeyecek bir fiziki görünüme sahipken Abyss ile birlikte yeniden hayata geldiğinde son derece yakışıklı bir adam haline gelmiştir. Hukuk alanında çalışan bu iki genç birlikte, çözülmesi zor bir cinayetin peşinden giderek katillerin ceza almasını sağlamaya çalışacaklardır.

Yorumlar 44 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • eyluldiyebiriKayıtlı Üye

  Hem komik hemde eğlenceli bir dizi şuan 13.cü bölümdeyim güzel ilerliyor dizi çiftler de çok uyumlular birde size bir bilgi vereyim başrol kız strong woman do bong soon’daki başrol kız ben bunu öğrendiğimde şok oldum vallahi, çeviri için çook teşekkür ederiz dizigom çeviri ekibi kalp kalp kalp.


  10

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • roseanna_parkKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Açıkçası çok beğenemedim katilin yakalanamaması vesayre aşırı sıktı beni sırf oyuncular için izledim diyebilirim konusu abartı bir şey değildi eğer tatlış dizi seviyorsanız net izleyin ama aksiyon macera gerilim suç için bilemedim şimdi bu benim fikrim o yüzden boş boş dislike ve kötü yorum atmayın yeter. Son olarak dizigoma ve çeviri yapan arkadaşlara teşekkürler diziye puanım 10 üzerinden 6 ne kötü ne iyi :>

  0

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat