A Korean Odyssey

2171 takipçi  
A Korean Odyssey izle
Çin Klasik romanı Journey to the West'den uyarlama olan dizi, birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Son O-Gong (Lee Seung-Gi) ve Woo Hwi-Chul’un (Cha Seung-Won) kötülüğün her yerde kol gezdiği karanlık bir dünyada gerçek bir ışık aramasını konu almaktadır.
A Korean Odyssey Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, A Korean Odyssey tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. A Korean Odyssey yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Lee Seung-gi, Cha Seung-won, Oh Yeon-Seo, Lee Hong-gi, Jang Gwang
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 22 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • huseyKayıtlı Üye

  Kafanı boşaltmak ve iyi vakit geçirmek istiyorsan…popcorn hasırla…ve sevdiyin kişiyi (kişileri) kollarına al ve hiç bir şey dert etme……….!


  53

  8

  Cevap yazmak için üye ol.
 • jasijasijasiKayıtlı Üye

  Lee Seung gi bebeğim zaten 🤍 Oh Yeon-Seo’yu da
  ilk defa Mad for Each Other’da izledim ve çok beğendim umarım dizi de güzel ilerler ilk bölüm fena değildi

  Spoiler içeren alan

  terlik koklama sahnesi neydi öyle yaa gülmekten karnıma ağrılar girdi dbdfbdkslsl

  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • frezyaKayıtlı Üye

  Bu çok eleştirel bir yorumdur. Dizinin hem olumlu hem de olumsuz taraflarından tutularak yapılmıştır. Dizinin birçok sahnesinde sıkıldım mantıksız gelen şeylerse bir ton oyuncular iyi, komik sahneler ve karakterle vardı ve diziye eğlence katıyorlardı sevgiyi(Samjang-Büyük Bilge) sadakati(Sekreter Ma) kardeşliği(PK-Puca(Jung Sae Ra)) hırsı(Kang Dae Song) intikamı(Asanyeo) Kardeş sevgisini(Komutan Kış-Yaz Perisi) her bir güzel şeyi barındırıyor. Diziye yeni bir ad verecek olsam “GÜZELSİN ÇÜNKÜ SENI SEVİYORUM” yapardım. O kadar güzel ve anlamlı bir replikti ki..


  3

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yoonji-differentKayıtlı Üye

  Fantastik-romantik türü sevenler için gerçekten muhteşemdi, biraz mantık hataları ve abartılı ögeler barındırsada keyifli ve akıcı bir diziydi. Özellik bazı sahnelerde gülmekten öldüm. Finali kore dizilerinde hep olduğu gibi biraz yarım bırakılıp izleyicinin yorumuna açık bir son yapmışlar.Ben beğendim, emeği geçenlere teşekkürler ♥️♥️♥️


  11

  0

  Cevap yazmak için üye ol.