267 takipçi  
24 izle
24, Amerikan Fox televizyonunda yayınlanan, aynı zamanda Türkçe altyazılı olarak Cnbc-e kanalında gösterilen bir polisiye macera dizisidir. 24 dizisi ismini gerçek zamanlı anlatımından dolayı almaktadır. Her sezonda 1 gün işlenir, sezonlar 24 bölümdür. Her bölümde günün 1 saati anlatılır. Bir sezon uzun metrajlı bir film gibidir. Dizinin ana karakteri Jack Bauer, hükümet için Anti Terör Timinde (CTU - Counter Terrorist Unit) çalışan bir ajandır. Los Angeles bölgesinde çalışan Bauer, terörizm olaylarını tespit edip önlemekle görevlidir. Aynı zamanda Jack Bauer dışında ki diğer ajanların etrafında geçen olaylar, hükümet ve terörist kanadındaki gelişmeler de anlatılır. Jack Bauer'in terörist atakları önlemesi için sadece 24 saati vardır. Emmy ödüllü dizinin yıldız oyuncusu Kiefer Sutherland (Jack Bauer), ilk 10 bölümde ki performansıyla Altın Küre ödülünün sahibi olmuştur.
24 Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, 24 tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. 24 yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Yvonne Strahovski, Kiefer Sutherland, Kim Raver, William Devane, Benjamin Bratt
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • selinceKayıtlı Üye

    ilk 2 sezon güzeldi 4 sezonu atladım çünkü saçmaladı 5 sezon fena değildi 6 sezon yine saçmaladı bir ruslar kötü bir müslümanlar bir tek abd masum :))ama baksanız aslında kendileri terorist adamlarını kolundan bacağından vurmak yerine anında öldürüyorlar ırakta müslümanlara niye işkence yaptıklarına şaşırmamak gerek


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.