Dizi Arşivi

(IMDb: 7.4)
İkinci Dünya Savaşı sonrası gergin bir uluslararası davada, Müttefiklerin 11 yargıcı Japon savaş suçlularının kaderlerini belirlemekle görevlendirilir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Tim Ahern, Serge Hazanavicius, Jonathan Hyde, Julian Wadham, Stephen McHattie
Tür : Dram
Dört arkadaş olan Ray, Barry, Helen ve Julie, başlarına geleceklerden bihaber okuldan mezun oldukları günü kutlar. Bir güzellik yarışmasına katılan ve kazanan Helen, birkaç ay içinde New York'a gidip, filmlerde oynamayı planlar. Ray de New York'a gidip ünlü bir yazar olmanın hayalini kurar. Barry ve Julie ise eğitimlerine ve hayatlarına Boston'da devam edecektir. Ancak bunların hepsi sadece onların planıdır. Hayatın onlar için hazırladığı başka sürprizler vardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Madison Iseman, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso
Tür : Dram
(IMDb: )
Babasının öldürülmesinin ardından intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir kadın, güçlü bir mafya patronuna güvenir ve onun yönlendirmesiyle polis teşkilatına girer.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Han So-hee, Ahn Bo-hyun, Park Hee-soon, Kim Sang-ho, Lee Hak-joo
Tür : Dram, Suç
Komedyen Daniel Sloss, karanlık konularda bile komik yanlar bulmaya hazır. Fazla kişisel konulara dalması ve gerçekten arsız olması ise işi daha da komik hâle getiriyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Daniel Sloss
Tür : Komedi
2023'te Kanto bölgesi denize batma riskiyle karşı karşıyadır. Büyük felaket yaklaşırken bürokratlar ve muhabirler yolsuzluk, panik ve gerçek arasında sıkışıp kalır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shun Oguri, Kenichi Matsuyama, Anne Watanabe, Eiji Wentz, Anne Nakamura
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Yıkıcı bir kayıp yaşamasının ardından Elliot Stabler, organize suçla savaşmak için NYPD’ye geri döner. Ancak şehir ve polis departmanından uzak olduğu on yıl boyunca her şey çarpıcı bir şekilde değişmiştir. Kendisini yeniden inşa etmeye çalışan Elliot, adalet sistemindeki değişikliklere uyum sağlamak zorunda kalır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Christopher Meloni, Danielle Moné Truitt, Ainsley Seiger
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 7.3)
Bad Sport, sporcular, antrenörler ve kolluk kuvvetleri tarafından anlatılan altı spor ve suç hikayesini konu ediyor. Dünya çapında tartışma yaratan olayların ele alındığı belgeselde ilgili kişilerle yapılan röportajlara yer veriliyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç
Belgesel dizinin konusu, İntihar mı, cinayet mi, yoksa başka bir şey mi? Bu belgesel dizisi, Delhi’deki bir ailenin 11 üyesinin ölümüne ilişkin tüyler ürpertici gerçekleri ve teorileri inceliyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Leena Yadav
Tür : Belgesel, Suç
(IMDb: 9.0)
Yaratıcılığını Shin Ha-Eun'un üstlendiği Hometown Cha-Cha-Cha, ilk yarım saatini çoğunlukla Yoon Hye-Jin üzerinden işlemektedir. Genç kadının yalnızlığını, hırsını, işsizliğini, bunalımlarını ortaya sürerken hikâyenin ilk kıvrım noktasını öne sürmek için hazırdır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shin Min-a, Kim Seon-ho, Lee Sang-yi, Gong Min-jeung, Kim Young-ok
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 3.8)
Harvard mezunu bir kitap kurdu olan Chelsea, erkek arkadaşı tarafından beklenmedik bir şekilde terk edildikten sonra, neşeli, kaygısız, pek entelektüel olmayan kız kardeşi Claire'in yanına taşınmak zorunda kalır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Emily Osment, Olivia Macklin, Gregg Sulkin, Michael Rosen, Cinthya Carmona
Tür : Komedi
Filtrele 2452 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori