Dizi Arşivi

Wolf Hall izle
(IMDb: 8.1)
İngiliz Reform hareketinin kurucularından Thomas Cromwell ve dönemin İngiltere kralı VIII. Henry’yi merkeze alacak tarihi mini-dizi, Hilary Mantel’ın Tudor Dönemi’ni anlattığı Wolf Hall ve Bring Up the Bodies kitaplarından uyarlanacak. BBC yapımının başrolünde, bol ödüllü Damian Lewis var.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Mark Rylance, Damian Lewis, Jessica Raine, Hannah Steele, Bernard Hill
Tür : Dram
The Astronaut Wives Club izle
NASA’nın ilk yıllarında Mercury, Gemini ve Apollo gibi projelerde çalışan astronotların eşlerini ve onların yaşadıkları sıkıntıları ekranlara getirecek dizi; Lily Koppel’ın aynı adlı romanından uyarlandı.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : JoAnna Garcia, Yvonne Strahovski, Dominique McElligott, Odette Annable, Erin Cummings
Tür : Dram
Second Chance izle
(IMDb: 7.5)
Günümüzde geçecek bir bilimkurgu olacak Frankenstein, ahlaken bozuk bir karaktere sahip FBI ajanı Adam Tremble’ı merkeze alacak. Ajan Tremble öldükten sonra daha genç ve güçlü bir şekilde geri dönecek, hayatı konusunda ikinci bir şansa sahip olacak. Ancak kimi zaman yeni amaçları ile eski alışkanlıkları arasında ikilemde kalacak. Bu arada kendisinin yaratıcıları olan antisosyal internet milyarderi ve onun biyo-mühendis ikiz kız kardeşi ile, karmaşık bir ilişkiye sahip olacak.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Robert Kazinsky, Tim DeKay, Dilshad Vadsaria, Adhir Kalyan, Scott Menville
Tür : Bilim-Kurgu, Dram
Dead Places izle
(IMDb: )
Kariyerini paranormal vakaları çözmeye adayan bir yazar, hayatının en büyük gizemini araştırmak için Güney Afrika’ya geri döner: Kız kardeşinin 20 yıl önce bir su kanalında ölmesi. Bir çocuk olarak kız kardeşinin ölümüne musallat olan bir yazar, yeni kitabı için bir dizi doğaüstü olayı araştırmak için Güney Afrika’ya döner.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shamilla Miller, Anthony Oseyemi, Rea Rangaka, Shalom Nyandiko
Tür : Dram, Korku
Dad Stop Embarrassing Me! izle
Bir kozmetik markasının sahibi olan bekâr baba, dikbaşlı ergen kızının onun yanına taşınmasıyla babalığı öğrenmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jamie Foxx, Kyla-Drew, David Alan Grier, Porscha Coleman, Jonathan Kite
Tür : Komedi
Why Are You Like This izle
Melbourne'da 20'lerindeki gençlerinin yaşantısını anlatan dizide üç sıkı dost iş hayatını, eğlenceyi, kimlik politikalarını, ilişkileri ve çılgın geceleri keşfe çıkıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Naomi Higgins, Olivia Junkeer, Wil King
Tür : Komedi
Hello, Me! izle
(IMDb: 7.4)
Dizi, 37 yaşında kendinin 17 yaşındaki hali ile karşılaşan Ban Ha-Ni’nin (Choi Gang-Hee) etrafında dönmektedir. 37 yaşında, bekâr ve işsiz kalma riski ile karşı karşıya olan Ban Ha-Ni, bir gün 17 yaşındaki hali (Lee Re) ile karşılaşır. Şuan çevresindeki insanların kendisine köle muamelesi yapmalarına göz yuman ve çekingen biri olmasına karşın 17 yaşındaki hali kendisinin tam zıttı bir karaktere sahiptir. O, oldukça parlak ve iyimser bir karaktere sahiptir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Choi Kang-hee, Kim Young-kwang, Lee Re, Eum Moon-suk, Kim Yu-mi
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi
Royal Family izle
(IMDb: 7.8)
Kim In Sook genç yaşta kökten zengin olan bir ailenin 2. oğluna gelin olmuştur. Ancak damadın ailesi In Sook'u küçümsemekte ve aşağı sınıftan geldiği için aralarına almamaktadır. Aile içinde adı teleffuz bile edilmez. Herkes ona 'K' diye seslenir. Bununla birlikte kocası ve kendisi holdingin mirasından men edilmiştir. Hayatı kabus haline gelen In Sook günde 2 saatten fazla uyuyamamktadır. Kocası da onun çektiği sıkıntının farkındadır. Amerika'ya kaçmaya karar verdikleri gün, In Sook'un kocası bir helikopter kazasında hayatını kaybeder. Yalnız olan In Sook artık karanlık bir kuyuya düşmüş gibidir. Onu hiç sevmeyen kayınvalidesi ve görümceleri arkasından hain planlar çevirmeye başlar. Ancak Kim In Sook'u 'Meleğim' olarak adlandıran dönemin başarılı savcısı Han Ji Hoon, gençliğinden bu yana ona hukuk adamı olması için her türlü desteği vermiş olan kişi Kim In Sook'un yardımına yetişecek ve rüzgarın yönünü bir anda değiştirecektir.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Yum Jung-ah, Ji Sung, Cha Ye-ryun, Kim Young-ae, Jeon No-min
Tür : Aile, Dram, Romantik
Sisyphus: The Myth izle
(IMDb: 7.1)
Sisyphus: The Myth, ağabeyinin ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan Han Tae-sul adında dahi bir mühendisin ve ona yardım etmek için gelecekten gelen Kang Seo-hae adında elit bir savaşçının hikayesini anlatıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Cho Seung-woo, Park Shin-hye, Sung Dong-il, Tae In-ho, Chae Jong-hyeop
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Macera
Snatch izle
(IMDb: 7.0)
Londra'da gerçek hayatta yaşanan bir soygundan esinlenen dizi, bir kamyon dolusu külçe altını çaldıktan sonra organize suç dünyasına giren, yirmi kişiden oluşan bir grup dolandırıcıya odaklanıyor. Bu serseri hırsız çetesi, çingene kavgaları, uluslararası gangsterler ve kötü adamların var olduğu yeraltı dünyasının hain sularında gezinmeyi çabuk öğrenmek zorundadırlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Rupert Grint, Luke Pasqualino, Lucien Laviscount, Marc Warren, Stephanie Leonidas
Tür : Komedi, Suç
Filtrele2170 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori