Detaylı Filtreleme

Dizi Arşivi

One Dollar Lawyer, son derece yetenekli ancak avukatlık ücreti olarak 1.000 won alan baş belası bir avukat hakkındadır.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Namkoong Min, Kim Ji-eun, Choi Dae-hoon, Lee Chung-ah, Lee Duck-hwa
Tür : Dram
Satoru Matsudo, lisede bir tiyatro oyunu izledikten sonra oyunculuk dünyasının büyüsüne kapılır. Çocukluk arkadaşının yaşadığı Omotesando'ya taşınır. Ancak Satoru yoksullukla mücadele etmektedir ve gösteri dünyasına girmekte zorlanmaktadır.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Taiga Nakano, Tsuyoshi Kusanagi, Sairi Ito, Anne Suzuki, Yukiya Kitamura
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 7.3)
Yaklaşık 20 yıl önce Eun Kye-Hoon’un ikiz kardeşi kaybolmıştur. Artık bir yetişkin biridir ve bir şef olarak çalışmaktadır. Eun Kye-Hoon, ikiz kardeşinin kaybolduğu yerde bir restoran açmaya karar verir. No Da-Hyun ile neşe, keder ve acı gibi duygularını paylaşmaya başlarlar Bu arada, No Da-Hyun hayatında hiç şansı olmayan bir kadındır. Özellikle erkekler konusunda şanssızdır.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yeo Jin-goo, Moon Ga-young, Ye Soo-jung, Kim Ji-young, Lee Suk-hyeong
Tür : Dram, Gizem
(IMDb: 7.2)
Doctor Lawyer dizisi, uydurma bir ameliyatta her şeyini kaybettikten sonra tıbbi uygulama hatası avukatı olan dahi bir cerrah ve bu ameliyatta ailesinin tek üyesini ve sevgilisini kaybeden Tıbbi Suçlar Dairesi'nden bir savcı hakkında yürek ısıtan bir hikayeyi konu alıyor. Birlikte, insanların hayatlarının öneminin güç ve zenginliklerine göre sıralandığı sisteme karşı çıkarlar ve buna inananları cezalandırıp, haksızlığa uğrayan mağdurları savunurlar.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : So Ji-sub, Shin Sung-rok, Im Soo-hyang, Lee Joo-been, Lee Kyung-young
Tür : Dram, Suç
In the Soop'un devamı niteliğinde olan bu yeni show, eğlenceli bir seyahat hikayesini anlatmaktadır. BTS'den V, Park Seo-joon, Peakboy, Choi Woo-Shik ve Park Hyung-Shik 10 yıldır eğlence sektörünün en iyi arkadaşlıklarından birini sürdürmektedir. Bir arkadaşlarının ani önerisinin ardından 3 gece 4 gün sürecek olan arkadaşlık gezisine çıkarlar. Bu gezi sırasında, birlikte gerçek 'ben'lerini ve günlük hayatlarını paylaşırlar. Her biri kendi alanının zirvesinde yer alan beş arkadaş, çıktıkları özel gezi 'In the Soop: Friendcation' ile, gençlik günlerini sahnede olduğundan daha parlak göstermeyi planlar.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Peakboy, Kim Tae-hyung, Park Seo-jun, Choi Woo-shik, Park Hyung-sik
Tür : Gerçeklik
(IMDb: 6.6)
Çalıntı eserler ve antikalar üzerine uzmanlaşmış eski FBI ajanı Danny ve babasının ölümü yüzünden Danny'i suçlayan becerikli sanat hırsızı Lexi'nin yolları kesişir. Acımasız bir teröristi yakalamak için yola çıkan ikiliyi daha büyük ve eski bir savaş beklemektedir.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Matt Barr, Sofia Pernas, James Callis, Michael James Shaw, Mark Gagliardi
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
(IMDb: 5.8)
Bilgisayar bilimcisi Alex Hoffman ve ortağı, finans piyasalarındaki korku etmenini kullanan yapay zeka tabanlı bir sistemi yatırımcılara tanıtırlar.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Josh Hartnett, Arsher Ali, Leila Farzad, Grégory Montel
Tür : Dram
(IMDb: 7.8)
Dizi, şimdilerde bir bina sahibi olan ve hür bir şekilde yaşayan eski savcı Kim Jeong Ho'nun ve yeni kiracısı olan eksantrik avukat Kim Yu Ri arasında geçen romantizme odaklanmaktadır. Aynı zamanda hikaye, kafe olarak da çalışan bir hukuk firmasını çevreleyen olaylar etrafında dönmektedir.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Lee Seung-gi, Lee Se-young, Kim Seul-ki, Jo Han-chul, Kim Nam-hee
Tür : Dram
Bu dokunaklı komedide, aralarından biri kansere yakalanan beş arkadaş, her yıl birlikte gittikleri tatili bu kez dilek listelerindeki hedefleri birer birer gerçekleştirmeye adar.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Javier Rey, Maria Rodríguez Soto, Itsaso Arana, Mariona Terés, Godeliv Van den Brandt
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 7.4)
Prime Video'nun İtalya yapımı yeni dizisi Prisma, tek yumurta ikizleri Marco ve Andrea'nın cinsiyet normlarına meydan okuyarak kendilerini arayış hikayesini konu ediniyor.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Mattia Carrano, Lorenzo Zurzolo, Caterina Forza, Chiara Bordi, Matteo Scattaretico
Tür : Dram