Detaylı Filtreleme

Dizi Arşivi

(IMDb: 6.5)
Dizi, 17 yaşındaki Son Da Eun (Choi Ye Bin) ve Kim Seung Hyu'nun (Choi Young Jae) etrafında dönmektedir. Son Da Eun, üç kız kardeşin en küçüğüdür. Ailesi Seul'e taşınan Son Da Eun kenini yakışıklı komşuları Kim Seung Hyu ile komşu olarak bulur. Gerçek aşkı bulmak için ısrarcı olan Son Da Eun, Kim Seung Hyun'un peşini bırakmaz. Ancak ikili birbirlerini tanımaya başladıkça sakladıkları bazı sırlar ortaya çıkar.)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Choi Young-jae, Choi Ye-bin, Yoo Jae-sang
Tür : Dram
Bir zamanlar vampirler ve insanlar uyum içinde yaşadılar. Şimdi, genç bir kız ve bir vampir kraliçesi o cenneti bir kez daha arayacak. Geleceğin bölünmüş dünyasında iki kız yasak olanı yapmak ister: insan keman çalmak ister ve vampir daha geniş bir dünya görmek ister.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Megumi Han, Yu Kobayashi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
(IMDb: 7.7)
Ziyaretçiler'i Kim Durduracak? Orada hayat var mı? Nihayet biliyoruz. Çünkü onlar oradalar. Alien Uzay aracı insana benzeyen yolcularıyla yeryüzüne indi. Onlar barış içinde yiyecek ve içecek için geldiklerini söylüyorlar. Buldukları su bizim suyumuz, buldukları yiyeceklerde insanlar. Bilim Kurgu filmlerinin yıldızları Marc Singer, Robert Englund ve Michael Ironside geniş bir oyuncu kadrosuna sahip bu macera filminde başrollerde oynuyorlar. İnsan maskesiyle gizlenen sürüngenlerin insana benzeyen ilk uzaylı çocuklarının doğmasıyla nükleer kıyamet gününe doğru geri sayım başlar. Gelecek burada başlar ya da sonsuza kadar biter.)
Yapım Yılı : 1984
Oyuncular : Marc Singer, Michael Ironside, Faye Grant, Jane Badler, Robert Englund
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
Star Trek: The Original Series’in öncesince geçecek olan bir Star Trek prequel’i. Federasyon Gemisi Enterprise (Atılgan)’ın Kaptan Kirk’ten önceki kaptanı olan Kaptan Christopher Pike ve ekibinin hikayelerini konu ediniyor)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Anson Mount, Ethan Peck, Jess Bush, Christina Chong, Rebecca Romijn
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
(IMDb: 8.2)
Kâşif Hazen Audel, kabile insanlarını binlerce yıldır hayatta tutan hayatta kalma becerilerini öğrenmek için dünyanın en yaşanılmaz yerlerine seyahat ediyor.)
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Hazen Audel
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.0)
Bosch, Los Angeles Polis Teşkilâtı'ndan (LAPD) ayrıldıktan iki yıl sonra özel dedektif olarak geçimini sağlarken, kendini bir zamanlar düşmanı ve birinci sınıf avukat olan Honey "Money" Chandler ile çalışırken bulur... Bu arada, Bosch'un kızı Maddie de, LAPD dünyasına adım atar...)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Titus Welliver, Mimi Rogers, Madison Lintz, Stephen A. Chang
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 7.7)
Hayattan sıkılan popüler liseli Yatora Yaguchi, bir tablodan aldığı ilhamla resim sanatının güzel ama acımasız dünyasına adım atar.)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Hiromu Mineta, Yumiri Hanamori, Daiki Yamashita, Kengo Kawanishi, Yume Miyamoto
Tür : Animasyon, Dram
(IMDb: 8.0)
Lise ikinci sınıfa başlayan Ryuuji Takasu sevimli ve sıradan bir çocuk olmasına rağmen, belalı biriymiş gibi görünen bir yüzü olduğu için çevresindekiler ondan kaçınmaktadır. Ryuuji okulun ilk günü en yakın arkadaşı Yuusuke Kitamura ve uzun süredir hoşlandığı kız Minori Kushieda ile aynı sınıfta olduğunu görünce çok sevinir. Ancak beklenmedik bir anda “okulun en tehlikeli ve risk seviyesi yüksek yaratığı” denen ve aynı sınıfta olduklarını kısa süre sonra öğreneceği Taiga Aisaka’ya çarpar. Ufak yapılı ama oldukça vahşi bir kız olan Taiga da kendisi gibi arkadaşları, hatta ailesi tarafından bile dışlanan biridir. Başta kavgayla başlayan ilişkileri, toplumdan dışlanmanın ortak derdiyle zamanla dostluğa ve sevgiye dönüşecektir.)
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Rie Kugimiya, Yui Horie, Hiroyuki Yoshino, Eri Kitamura, Hirofumi Nojima
Tür : Animasyon, Dram, Komedi
(IMDb: 4.5)
Greatness Code, dünyanın en büyük sporcularının anlatılmamış hikayelerine ışık tutuyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : tom brady, alex morgan, lebron james, usain bolt, shaun white, kelly slater, katie ledecky
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.2)
İki kardeş, kendilerine bir futbol takımı miras kalınca yüksek beklentilerle ve birbirleriyle mücadele ediyor. Nosotros los Nobles yapımcılarından muhteşem bir dizi. Canınız neyi isterse izleyin. 2017'de En İyi Komedi Dizisi dalında Fénix Ödülü kazandı.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Luis Gerardo Méndez, Mariana Treviño, Stephanie Cayo, Jesús Zavala, Alosian Vivancos
Tür : Dram, Komedi